bensa

Kyllä on kallista,e10 hajottaa vehkeet, ja 98 on hinnan kiroissa. mutta venäjän bensa se vasta hinnakasta on jonotat sinne ja jonatat takas 10 tuntia, älkää hyvät ihmiset sinne lähtekö. ei seole sen väärtti ja mitä sieltä saa,no sitä.
163
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Shell 99 Poweria tuli 10 lt ostettua hintaan 1,64/lt.

Taas pärjää 8päivää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


oilbe kirjoitti:

Kyllä on kallista,e10 hajottaa vehkeet, ja 98 on hinnan kiroissa. mutta venäjän bensa se vasta hinnakasta on jonotat sinne ja jonatat takas 10 tuntia, älkää hyvät ihmiset sinne lähtekö. ei seole sen väärtti ja mitä sieltä saa,no sitä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu