onko tosi

Onko siis oikeasti tosi ettei 99...00 01 aveen kestä laittaa muita kuin suorasovitteisia aluvanteita??(siis ei kestä olla soviterenkaalla).
Kertokaahan jos jollain faktaa asiasta.
3645
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei kannata uskoa kaikkia provoja tällä palstalla.

Äänestä

Ei pidä paikkansa itselläni -99 ave,mietin samaa asiaa,mutta kuitenkin ostin soviterenkaalliset vanteet ei ole ollut mitään ongelmia.

Äänestä

avessa on poikkeuksellisen lyhyt huullos pyörännavassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aluvanteet kirjoitti:

Onko siis oikeasti tosi ettei 99...00 01 aveen kestä laittaa muita kuin suorasovitteisia aluvanteita??(siis ei kestä olla soviterenkaalla).
Kertokaahan jos jollain faktaa asiasta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu