Löytyisikö mistään keskustelupalstaa, joka vaatii rekisteröinnin ja viestit kirjoitetaan omalla nimellä? Olisi niin mukava jakaa asiallisia kokemuksia lasten kanssa matkustelusta, mutta tämän palstan lukeminen on selvästi pelkkää ajan hukkaa.
Solvaavia haukkumavastauksia odotellessa, mutta yritä vinkata väliin, jos tiedät jonkun paremman paikan!
Suljettu keskusteluryhmä / lasten kanssa matkustus?
4
221
Vastaukset 4
Omalla nimellä kirjoittamista ei juuri koskaan vaadita keskustelupalstoilla, matkailuaiheisista palstoista sellaisia ei tule mieleen yhtään.
Matkailufoorumeita, joille voi kirjoitaa vain rekisteröityneenä, sen sijaan löytyy. Itse ylläpidän yhtä sellaista, Matkafoorumi.fi.- mävaan11
Mites noilla vauva/lapsi aiheisilla palstoilla, esim kaksplus, vauvalehden keskustelupalstat jne. eikö siellä ole keskusteluja myös matkailusta? Ainakin sieltä pitäisi olla nämä lapsi-vihaajat pois haukkumasta? :)
- dfgokadpghjaopdaegh
kyse ei aina ole lapsivihasta, vaan siitä itskkäistä äideistä, jotka ajattelee kokoajan omaa lastaan ja kuvittelee olevansa maailman napa, ja puhun nyt julkisissa tilanteissa olemista esim.matkustus, ravintolat, kaupat.hölöttää ja kailottaa isoon äänee ja lässyttää ja kuvittelee et se ois muista kanssamatkustajista hauskaa, ei heidän " kullannuppu" nii ihana ja kiinnostava muiden mielestä oo mitä he kuvittelevat. täällä ei kenenkää penskat oo maaiilman napoja, ja heidän ehdoilla muiden kanssamatkustajien ei tarvitse kulkea
- lukija---
Miksi sinä vuodatat tuota katkeruuttasi MATKALLA LASTEN KANSSA-osiossa? Kyllähän se ihan selkeästi lukee, ja jos ei aihe ole ajankohtainen ohita äläkä jäkätä!
Kummallista tuo kielenkäyttö muutenkin. Joka kysymystä mollataan. Henkistä pahoivointia aika monella tämän matkailukeskustelun kirjoittajalla.
Jos ylipäätään matkailu ei ole omalla kohdalla mahdollista, ei kannata itseään masentaa lisää lukemalla toisten matkakokemuksia ja kysymyksiä. Kaikille parempi?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?
Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "4162001- 1831512
- 1491467
- 1231376
Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"
Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh291176Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!
Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.244937- 113907
- 67752
- 26675
Vaikea löytää samantyylistä miestä
Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i124655