On mulla ikävä

Jos halusit tietää.
9460
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Pitäiskö nimimerkkin paljonkin kertoa.

Äänestä
  • Ehkä sen sumppi pihisee,,,,paljon.

    Äänestä

sun ikävä tästä kelleen kyllä selviä, sorry vaan !

Äänestä

halusin, ikävä myös..

Äänestä
  • vaan sullekin joltakin !

    Äänestä

Hyvä. Eipä tartte sunkaan yksinään tuntea ikävää.

Äänestä

Ai - tätä toista kahvinkeittäjää - niinkö?

Äänestä

Missäs te sitä kahvia keittelitte???

Äänestä

Ei keitetty kahvia. Kumpikaan ei ekittänyt. Mentiin pois.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kahvinkeittäjä kirjoitti:

Jos halusit tietää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu