Prkle

Mua ei ole suunniteltu parisuhteisiin tai mihinkään muuhun toimintaa :(
3235
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

toinen no ollaa yksin :(

Äänestä

kahta ilman kolmatta. Pitää vain ohjata tuo aktiviteetti muihin asioihin.

Äänestä

sama täälä, teki mitä teki niin aina kaikki tuntuu ahdistavalta. mut kuitenki sitä silti haluais parisuhteeseen. pitäis vissiin ottaa rennommin tämä elämä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


et on masentavaa.. kirjoitti:

Mua ei ole suunniteltu parisuhteisiin tai mihinkään muuhun toimintaa :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu