Onko muita Aqua Fantasyyn lähtijöitä elokuussa?

Meidän perhe lähdössä 2 vkoksi 11.8. Aqua Fantasyyn.
8217
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Hyvän paikan ootta valinnu ! Itse oltiin siellä viime syksynä .
Jos haluat jotain tietoa,kysy ,niin kerron

Äänestä
  • Kiva kuulla :) Juuri nyt ei tule mitään sen kummempia mieleen... mutta pistän korvan taa

    Äänestä

onko tuo se vesipuisto kusadasissa??? kun olemme menossa perheen kesken kusadasiin elokuussa.

Äänestä
  • Siellä on kaksi isoa vesipuistoa ,jotka kilpailevat keskenään.tämä on hotelli
    Aqua Fantasyn yhteydessä oleva.
    Ainakin itse voin suositella tätä,loistava paikka

    Äänestä

Olin siellä 2 vkoa ja aika meni siivellä.. hieno hotelli, puhdas ja iso alue.
Löytyy hevosia, poneja.. ranta vieressä josta voi ottaa kajakin1 tai 2 hengen ja polkuvene.. maksamalla voi vuokrata vesiskootterin, etc..
Hotellissa on erilaisia aktiviteettejä voi osallistua beac volley, vesipalloa, jooga, vesijumppa etc.. lapsille on oma ohjelmaa ..
Ruoka oli hyvää.. ravintola osasis ruoka oli monipuolisempaa ja vaihtoehtoja löyty..
Eli mahtava paikka..

Äänestä

Kiitos paljon, nyt vaan odotetaan lähtöä.

Äänestä

Me ollaan menossa nyt kans ensi viikolla Turkkiin Aqua Fantasyyn.
Odotan innolla!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Aqua Fantasy kirjoitti:

Meidän perhe lähdössä 2 vkoksi 11.8. Aqua Fantasyyn.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu