kuinka saan akvaariosta valkoiset kalkeutumat lasista pois.
ovat hyvin tiukassa.
ongelmanan tämä
akvaarion omistaja
3
87
Vastaukset
- pet shop
et mitenkään vaihda uuteen akvaarioon.
- Lasista pois
Kalkkeumia voit kokeilla pois etikalla. Anna vaikuttaa ja pese pois karhealla sienellä.
( Siis tietenkin kun akvaario on tyhjä ! Ja muista huuhdella huolella ! ) - 25v toiminut on
Kyllä ne leveällä terävällä terällä hyvin lähtee.Sellaisella lastalla jolla ikkunoista esim.maalauksen jälkeen roiskeet poistetaan.Auton jääskrapa käy myös hyvin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1924764
- 383331
Miksi juuri vasemmiston puolelta tulee niin paljon luusereita, kelapummeja jne.
Tämä asia ihmetyttää suuresti.312844Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia
Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on1412758- 252388
SDP ylivoimainen ykkönen
En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.682257Tiesitkö? Johannes Brotheruksen ex-isäpuoli on kuin onkin Mikko Kuustonen - Tästä on kyse!
Tiesitkö? Ja hehän on kuin kaksi marjaa... Johannes Brotherus on KUUMAA-yhtyeen jäsen ja tänä syksynä mukana Vain elämää192058Mitä tapahtuu?
Mitä säpäkän risteyksessä on tapahtunut kun poliiseja, ambulansseja ja kopteri paikalla?311790Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään
"Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s391735Polttomoottoriauto on köyhän merkki
Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.801404