Montako pikkuhuoraa täältä löytyy? Eikös se niin mennyt että jos
tyttö jo alle 20 vuotiaana seurustelee niin huora se on?
kyllä näin on aina puhuttu joka paikassa.
mitä nuorempana leikit alkaa, sitä varmemmin paljastuu huoraksi.
huoriahan tuolla kadulla näkee harva se päivä, pikku huoria.
tyttö jo alle 20 vuotiaana seurustelee niin huora se on?
kyllä näin on aina puhuttu joka paikassa.
mitä nuorempana leikit alkaa, sitä varmemmin paljastuu huoraksi.
huoriahan tuolla kadulla näkee harva se päivä, pikku huoria.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Lisäisin vielä että oon pahoillani että trollailen täällä aina.
Mulla ei oo muuta elämää, joten toivon että ymmärrätte.
Luonko rekisteröidyn tunnuksen? haluatko sitä että nimeni näkyy sinisellä?
En suosittele. Olen virus joka poistuu täältä helpoiten kun ette feikkaile.
Anteeksi taas. Minulla on jakautunut persoona...
Ja muitakin vikoja löytyy, kuten olen kalju, kuuro, seksiaddikti, helvetin ruma, haisen paskalta, olen työtön ja asun äidin kellarissa. Ainiin, unohdin mainita että olen eunukki.
Lopeta toi feikkaaminen... Myönnän kyllä että olen työtön ja asun äitini luona, mutta eunukki en ole!
:D
toivottavasti saat apua noihin kakssuuntasiin mielialahäiriöihin .... ne voi olla todella tuhoisia jossei niitä hoida
Ihme ketju. Mutta totuus on että nuoret tytöt jakelee römpsäänsä liian helpolla. Säästäkää itseänne sille oikealle. Voin luvata että hän tulee kohtelemaan sinua hyvin!!
Tämähän on sitten uutta tietoa? Ensin on poika nimeltä apina ja lippalakki. Pikkupoikaa vähän panettaa ja pitäisi römpsää saada ja itku tulee ja uho jos ei römpsää löydy, niisk niisk.
Eli moraaliarvon mukaan suomalaiset nuoret pikkulikat on siis huoria juuri kuten totesin aloituksessani? Asia selvä, olin siis oikeassa.
Tosin näille apinoille ne ei jaa mitään, varmasti miestä löytyy enemmänkin vaikka esim. musta ja munlaisista oikeista real maneista.
Pikku-poikien römpsät keskittyy lähinnä karvaleluihin ja mielikuvitukseen. Aikamiehekkyys kun ei ole vielä 20 vuotiaan naperon sielussa.
vaikka naperolla on isin maksama auto ei se naperosta miestä tee. Edelleen pieni pää ja iso turpa sielä tuulilasin takana pälyilee. Älkää tytöt näihin apinoihin sotkeentuko. tulkaa jakamaan pillua aikuisille miehille jos haluatte kunnon käsittelyä.
"Lopeta toi feikkaaminen... Myönnän kyllä että olen työtön ja asun äitini luona, mutta eunukki en ole! "
Sinähän se siellä äidin huomassa asut. Eikö ole miestä muuttaa. Mene vaikka suomen armeijaan pomppimaan niin laihdut apina lisää :) Sinnehän sä kohta kuitenkin joudut. Sääli..