lumityöt tehty?

Asutko kerrostalossa?
Mikä on taloyhtiösi?
Oletko tyytyväinen rappusten ja ovien edustojen kuntoon?
2106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

1. asun
2. mitä se sulle kuuluu!
3. olen

Äänestä

Tämmöisenä lumitalvena ei voi näin omakotiasujana muuta kun ihmetellä jos jollakin on ongelma kerrostalon oven edustan kanssa.Voiko olla olemassa niin laiskaa porukkaa ettei ymmärrä ohikulkiessaan esim harjalla pari kertaa vetäistä oven edustaa ilman talonmiehen apua?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ponn3 kirjoitti:

Asutko kerrostalossa?
Mikä on taloyhtiösi?
Oletko tyytyväinen rappusten ja ovien edustojen kuntoon?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu