oulun

Olen ajatellut vuokrata kesäkuun alussa ja joulukuussa muutamaksi päiväksi mökin.

Olen tulossa yksin ja kysyisin jos jollain on kokemuksia niin millainen mäkki sopisi minulle? kesällä ei tarvitse telkkaria, muta talvella kyllä. reetta 43
383
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Elä ihmeeessä Nallikarin rotankoloihin mene; ihan tasottomia homepesiä jossa nurkat kusessa. Mene vaikka Rokualle. Mitäs reetala mielessä?;)

Äänestä
  • No kyrpähän se on aina mielessä.

    Äänestä

Iso sellainen? paljonko maksaa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nallikarin mökit kirjoitti:

Olen ajatellut vuokrata kesäkuun alussa ja joulukuussa muutamaksi päiväksi mökin.

Olen tulossa yksin ja kysyisin jos jollain on kokemuksia niin millainen mäkki sopisi minulle? kesällä ei tarvitse telkkaria, muta talvella kyllä. reetta 43

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu