Skyteam moottorin jännitesäädin ?

Onko noissa jännitesäätimissä laadullisesti suurikin ero , kun hintaero on lähes kolmikertainen ?

Monkey/PBR - 19,11 € ( Motor Power -liike)

Yleismallinen - 6.96€ ( Wandamotor - liike )

Molemmat pitäisi olla 4- napaisia ja 12 volttisi .
174
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Samaa tavaraa. Motorpower on riistopuoti, kaikki on ylihinnoiteltua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sähkö hukassa kirjoitti:

Onko noissa jännitesäätimissä laadullisesti suurikin ero , kun hintaero on lähes kolmikertainen ?

Monkey/PBR - 19,11 € ( Motor Power -liike)

Yleismallinen - 6.96€ ( Wandamotor - liike )

Molemmat pitäisi olla 4- napaisia ja 12 volttisi .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu