Moro!
Pelailin tuossa Black opsin campaingia. Pelasin veteraanilla ja pääsin nopeasti eteenpäin (lukuunottamatta muutamaa tehtävää, missä ei anneta oikeita ohjeita), kunnes aloitin tehtävän, jossa olet panssariautossa ja ammut tiellä olevia sotilaita. Tehtävän info on "Infiltrate the Soviet lab and capture Dr. Steiner". Kaikki meni hyvin, kunnes pääsen yhteen checkpointtiin.
Aina kun häviän ja jatkan checkpointilta, takanani oleva sotilas ampuu singolla ja kuolen. Yritin vaikka mitä, mutta en pysty katsomaan taakseni (tykki ei käänny tarpeeksi), joten en saa sotilasta hengiltä.
Olen ollut nyt ehkä viisi minuuttia jumissa, sillä kuolen sinkomiehelle -> Synnyn uudelleen -> 0,5 sekunnin jälkeen kuolen taas sinkomiehelle. Mitä pitäisi tehdä?
Black ops campaing apua
Black ops jumissa
2
229
Vastaukset 2
- noob123rdxsdrf
Aloitat tehtävän uudestaan.
- ...
jooh alota tehtävä uudestaan
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1251198
- 721153
Carunan hinnat
Yks proffa vauuttaa, ettei Caruna voi noin vain nostaa hintoja koska suomen laki kieltää, toinen proffa sanoo että Carun95899- 78792
- 45771
Kunnan päätie ja sen lähialueet
Arvon hyrynsalmelaiset. Tätä palstaa on näin Ukkohallan mökkiläisena ihan viihteellistä lukea. Milloin teitä ahdistaa la39733Mikä sun kaivatussa on se miksi ihastuit
ja ikävöit? Eli se jokin asia, mikä aiheutti tunteen, että tuossa on sitä jotain? Meinasitko tehdä asialle jotain vai ka31707- 67653
- 111561
Mitä luulet
Mitä luulet kaivattusi ajattelevan sonusta? Onko jotain mitä haluaisit oikaista hänelle?39536