Moi,
ajattelin tässä kysyä, että missä yökerhoissa/baareissa Espoo/Helsinki alueella liikkuu kaikki fiksut ja nätit tytöt ikäluokkaa 18-19v? Nyt on käytynyä vähän näitä sedun mestoja ja täytyy sanoa, että ei oikeen sytyttänyt :). Voi olla, että minulla on ollut vain huonoa onnea noiden baarien suhteen mutta siellä tuntui olevan liikaa ylimielisen asenteen omaavia pissiksiä : /.
Eli missä siis te vähemmän ylimielisen asenteen omaavat ja mukavat tytöt tykkäätte käydä yökerhoissa/baareissa? Ja en halua, että kukaan provosoituu tuosta viestistäni, koska en todellakaan tarkoita sanoa, että kaikki noissa paikoissa käyvät suinkaan olisivat pissiksiä, tai muuten ylimielisiä, mutta Herkkuun en esimerkiksi tule varmaan jalallani enään astumaan. Paikkoja joihin olen ajatellut meneväni :): Aladdin(Espoo), Amarillo(Espoo).
Ja ennenkuin kukaan huutaa, että: "Hah sähän oot ite ylimielinen kusipää ku sanot joitain tyttöjä pissikseksi!", niin en todellakaan pidä itseäni heitä parempana ihmisenä, mutta yleensä tälläisten neitokaisten luonteet ja mielenkiinnon kohteet hyvin harvoin kohtaavat omieni kanssa, ja haluaisin löytää joskus ehkä sen oikean :)).
Mistä baarista mahd. seurustelukumppani?
2 + 2
1
502
Vastaukset 1
- nainen.
Olen kai sitten rauhallinen nainen, ja juuri sen takia en halua baareissa käydä koska niissä on tosiaan ylimielisiä ja pinnallisia ihmisiä..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 101706
- 39675
Sinä mies olisit
ollut se kenet haluan. Edelleen pidän sinua kaikkein ihanimpana ja tärkeimpänä. Kukaan muu ei ole niinkuin sinä. Mutta s32609Poliisin potkija
Kukahan oman elämänsä sankari oli potkaissut poliisia? Iltalehdessä oli juttua.16598Miksi jätit minut
Epätietoisuuteen? Tiedän että pelkäsit mitä siitä seuraa jos asiat tulevat mutta silti. Miksen merkinnyt tarpeeksi?38557Tykkäisitköhän todellisuudessa jutella
Minun kanssa kahdestaan, vai onko tämä palstailu enemmän sinun juttu minun suhteen?50519Kun et ota yhteyttä, tarkoittaako se
Että olet menny elämässä eteenpäin ja et myös toivo minulta naiselta viestiä enää?63516- 34515
- 63491
- 68489