Sanomatta

niin paljon jäi kertomatta ja sanomatta! :(
20479
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

ja selvittämättä!

Äänestä
  • niin on jääny.. en ite oo uskaltanut ottaaa yhteyttä kun monia viestejä lähettelin että pitäis asiat selvittää mutta eipä hän vastannut mitään niin ajattelin että ei varmaan kiinnosta.. joka päivä kuitenkin tätä ihmistä ajattelen ja tekis niin mieli ottaa yhteyttä mutta luulen että ei varmaan haluais edes puhua. itellä oli niin monimutkanen juttu että ei mitään tolkkua.. exä perässä ja sotki kaiken.. tuli niin paljon väärinkäsityksiä ettei hän edes ois uskonu kaikkea vaikka olisin yrittäny selittää => olisin kuitenkin halunnut. Hänen kanssaan olisin halunnut jatkaa ja olla koko elämän.. se oli sitä suurta rakkautta ainakin mun kohdalla ja sen takia sattuu. nyt ei oo mitään mitä odottaa, ehkä vain toivon että joskus vielä hänet saan

    Äänestä

Höh, olisit selvittänyt.

Äänestä

aina muistaa,että päivä voi olla viimeinen,kun näet jonkun ihmisen...eikä erota toisesta ainakaan suutuspäissä....aina kuitenkin jää paljon hyvääkin sanomatta,valitettavasti:(

Äänestä

Haluisin jutella sun kanssas.. tai hänen kanssaan, mutta jos olisit hän? Oletko mies vai nainen..?

Äänestä
  • Täällä on mies.

    Äänestä

  • entä siellä? kirjoitti:

    Täällä on mies.

    nainen olen

    Äänestä

  • hmmh kirjoitti:

    nainen olen

    Laitat vaan txt tulemaan, tiedät että haluan jutella.

    Äänestä

  • entä siellä? kirjoitti:

    Laitat vaan txt tulemaan, tiedät että haluan jutella.

    hän ei varmaankaan tiedä, että minulla on hänen numeronsa tai kerran lähetin viestiä, muttei vastannut siihen

    Äänestä

  • hmmh kirjoitti:

    hän ei varmaankaan tiedä, että minulla on hänen numeronsa tai kerran lähetin viestiä, muttei vastannut siihen

    kun hän sen numeron antoi, hän tietää myös että soitin ja halusin vain kuulla kun sanoo hei.....

    Äänestä

  • tietää hän kirjoitti:

    kun hän sen numeron antoi, hän tietää myös että soitin ja halusin vain kuulla kun sanoo hei.....

    okay..

    Äänestä

olen joku ainainen teinipoika!

Äänestä
  • Mulle eräs mies kerran sanoi olevansa ikuinen teinipoika, vai oliko se ikuinen parikymppinen.. No sanomatta jäi paljon asioita hänelle minulta ainakin, ja ehkä häneltäkin minulle.. Kuka siis olet, ja mistäpäin?

    Äänestä

jos ei avaa suutansa ja puhu.

Äänestä

Ei jäänyt jos korjataan vielä asia, ei se ole myöhäistä vieläkään.

Äänestä
  • Korjataan se keväällä nainen.

    Äänestä

et puhunu etkä kertonut ?

Äänestä

Ärsyttävää ihmisessä on just tuo jälkikäteen ruikutus,..voi miksen! haluaisin niin vielä sitä ja tätä! Voi taivaan vallat ihmiset! Jos ette saa suutanne auki oikeaan aikaan tai jälkikäteen osaa ottaa siihen ihmiseen yhteyttä ja sanoa sanottavanne, niin hapantukaa täällä ikävä palstalla. Onnenpekka se, joka tuollaiset vätykset ja luuserit onnekkaasti ohittaa.

Äänestä
  • Heh ja Heh. Ootko täys robotti, varmaan joku t:nan Insinööri. Miksiköhän radiossa soi laulua? Kertooko ne kvantti fysiikasta? Miksiköhän tänne on tiettyyn tunteeseen sopiva aihe alue perustettu? Ja muita sen tapaisia ajatuksia....

    Äänestä

demonstrate teacher. sulla on homma hallussa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tosi ikävää kirjoitti:

niin paljon jäi kertomatta ja sanomatta! :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu