jaahas

Kouvolan Sanomat katsoo asiakseen jatkaa sensurointia armaassa Suomen maassamme.
2111
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Otsikko kuuluisi tehdä seuraavasti:

Tilauksen irtisanonut

On hyvä, että aloitat lauseesi isolla alkukirjaimella ja etenkin Kouvolan Sanomat tuleekin kirjoittaa isoilla alkukirjaimilla. Tästä saat pisteitä.

9

Äänestä

JuoVuksissa taasen.
vAi mitä se siellä pätee.
on meenneet opettajatkin alas juovat viikolla ja sitten rapuloissaan ärjyvät lapsille

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tilauksenirtisanonut kirjoitti:

Kouvolan Sanomat katsoo asiakseen jatkaa sensurointia armaassa Suomen maassamme.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu