tähänkin juttuun/sinuun... hyvästi iäksi.
Sain pettyä sit
nyt saa taas nukkua
12254
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Joo minäkin petyin sinuun! :(
no homma on sit tasan... mä en muutoin kun siten että säkin mut hylkäsit vaikken ois halunnut uskoa sitä.
tiedä että panomiehet aina hylkää,varsinkin varatut?
no en oon varattu ja tuota hommaa olla edes harrastettu joten... täällä on ihme höpinöitä aina välillä ;D ja yleensä se kyllä menee niin että noille panomiehille on ihan sama ootko sit vapaa vai varattu mikä on kyllä surullista.... ne ei paljon kysele semmosia.
Se tarkoittikin sitä, että se panomies on varattu. Luuli sun panneen jonkun naimisissa olevan panomiehen kanssa. Näin minä ymmärsin tuon vastauksen... Minäpä taidan tietää kuka olet, ja toisella palstalla vissiin kirjoittelet taas itsetuhoiseen sävyyn. Itsekin siellä sanot, ettet edes tunne kovin hyvin sitä erästä miestä, joten miksi kaikki tämä? Ei kai jonkun lähes tuntemattoman takia kannata tuollaisissa tunnelmissa olla. On meitä sellaisiakin, joilla on ollut oikea suhde toiseen ihmiseen, ja on menetetty se ihminen syystä tai toisesta. Voisit vähän suhteuttaa omalla kohdalla asioita. Mieti vaikka Japanin maanjäristyksen ja tsunamin uhreja, tai Libyassa sodan keskellä olevia... Tai ihan vaan sellaisia tavallisia suomalaisia, jotka on menettäneet sellaisen ihmisen, johon heillä on oikea suhde ollut. Mikä sulla muka on niin huonosti, että olet koko ajan niin myrkyllisissä tunnelmissa, ja käyt jotain tunteitten vuoristorataa ventovieraan ihmisen vuoksi? Sulla on kaikki ihan hyvin, ja jos lakkaat kiihkoilemasta sen yhden ihmisen perään, niin sulla menee vieläkin paremmin.
minä en ole hän joka kirjoittelee itsetuhoiseen sävyyn, en ymmärrä miksi meidät aina sekoitetaan.. minä en mieti sellaisia, ikävää että hän sellaisia miettii mutta minä se en ole.. en koskaan miettisi moisia, ainakaan yhdenkään miehen tähden ja niinkauan kun minulla joitakin läheisiä ihmisä elämässä riittää. Elämä on lahja joka tapauksessa, näin ajattelen ja siitä kannattaa pitää kiinni niin kauan kun itsekullakin siihen on mahdollisuus..
niin ja vielä se että mä en varattuihin sekaannu, ainakaan tietoisesti. joskus on mulle kyllä valehdeltu(tai en oo ihan varma) mutta silloinkaan ei kyllä seksiä harrastettu, luojan kiitos.
Ookoo... Et siis ole Minna. Olen itsekin tullut joskus sekoitetuksi häneen, ja tiedän miltä tuntuu, joten pahoittelen. :D No, Minna -jos luet tämän ketjun, niin mietihän tuota mitä tuossa aiemmin sanoin!
Nii no ehän mä edes tiedä kuka sä olet..
Itsenikin tunne usein hylätyksi, jotenkin tuntuu ettei kuulu tänne. :(
Niin. Eihän täälä koskaan mistään mitään tiijä.Ei edes sitä kuka hylkää milloin kenetkin. : /
_jumping to conclusions DNA :)
en ole prinssi, olen mif