Lopeta kyttääminen ja kiusanteko tai kerron kaikille mitä teit!
Varoitan sua
Tiedät kuka
21932
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
varoitat täälä jotakin, miten on, meneekö perille?
idiootti
Kuka teki mitä. Käykö sua joku ikunan takana kyttäämässä?
Ahaa, menee varmasti hyvin perille, kun täällä siitä kerrot. Hohhoijaa...
Ketä olisi pitänyt keretä kytätä ??
olet lapsellisen naurettava... :DDDDDD
Viesti menee eräälle, jolla on ollut lähestymiskielto muhun.
Joten ilkeilijät voitte mennä itseenne.
KuKa sä olet?
No kannattaisko sun kohdentaa paremmin nuo vihaviestisi. Kukaan täällä ei tiedä kuka olet. Mun mielestäni tuollaisen alotuksen tekijä on itse ilkeilijä, joten mene itse sinne minne aurinko ei paista.
MarttyyriMallari-TTt
En missään nimessä haluisi ottaa tähän juttuun kantaa, mutta palstan johtajana en voi sivuuttaakaan tätä ongelmaa.
Henkilökohtaisesti olen sitä mieltä että he ovat jälkeenjääneitä nollia ja heidän olemassaolon ainoa tarkoitus on lukea ja ihailla kirjoituksiani.
jaa
yks poliisimies joka on ahdistellut naisia. Melkonen pelle siis!
Pyydän nöyrimmästi anteeksi! Älä kerro. Enää kyttää..
no jo on tekemiset vähissä, kun pitää noin vanhaa roinaa tonkia esiin..eikä tuolla ole edes minkäänlaista painoarvoa
elämä vähissä.
22.3.2011
http://keskustelu.suomi24.fi/node/10874990
Lupa tappaa :D
Monta vuotta juorunnut ja haukkunut jo. Kymmeniä vuosia. Hyvähän se nyt on muka lopettaa. Sitä saa mitä tilaa. Kannattiko haukkua?
Mä tiedän niitten tietävän että mä tiedän niitten tietävän että ne tietää mun tietävän.
Eipä ole ollut aikaa toisia kytätä ja tehdä kiusaa, kun omassa elämässä on ihan tarpeeksi asti tekemistä. Aloittaja taitaa vaan kuvitella olevansa niin tärkeä että luulee jonkun seuraavan häntä. No, jospa joku päivä herää huomaamaan, että kaikki oli pelkkää omaa mielikuvitelmaa.