menetetty rakkaus

Olen menettänyt rakkaani, mieheni äkillinen sairaus päätti kauniin rakkaustarinamme. Tämä on niin haasteellinen tilanne, että en voi kestää.
4249
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Otan osaa!
Voimahalauksen sinulle lähetän, kun en oikein muuten osaa lohduttaa.

Äänestä
  • Kiitoa, tuntuu hyvältä.

    Äänestä

Pahoillani :( osanottoni ja paljon voimia ja enkeleiden suojelusta Sinulle.

Äänestä

Jätitkö miehesi sairauden takia?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaunis kaipuu kirjoitti:

Olen menettänyt rakkaani, mieheni äkillinen sairaus päätti kauniin rakkaustarinamme. Tämä on niin haasteellinen tilanne, että en voi kestää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu