Nokia C5-03

Millainen on kuvanlaatu, salamaa kun ei ole?
Onko muuten ok puhelin?
4243
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Hyviä kuvia saa (5M).. no kaikki on suhteellista; oikella kameralla saa parempia. OK kone, puhelin on hyvä.

Äänestä

ei ne kaksisia ole,edes e7 kuvat ei ole mitenkä erik hyviä,n8 jo olis,pixelit ku menee yli 10 puhutaan hyvistä kuvista,enempi tuo salaman puute vaivais minnuu toki 5mpx riittäs mulle muuten kohtu hyv kuviahan ne,mutta iso näyttö vaatis pixeleitä tietty

Äänestä

haistakaaa lörö

Äänestä

Nokian Ovi kaupassa on sovellus jolla kuvat saa muokattua ihan hemmetin hyviksi. mun kaverillaki on nokia 5530 ja vaa 3mpix kamera ja se saa muokattuu ne ihan saatanan tarkoiks sillä. Melkee sama ku kattois hd kuvaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ostoaikeissa kirjoitti:

Millainen on kuvanlaatu, salamaa kun ei ole?
Onko muuten ok puhelin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu