Onhan kaikki hyvin sinulla? Näin ikävää unta eilen.
Huolettaa
intuitio
9330
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Jos sua oikeasti kiinnostaa ja huolestuttaa, niin otappa yhteyttä siihen ihmiseen. Aivan turhaa täällä kysellä nimettömällä viestillä nimettömältä henkilöltä, etkä kerro edes sukupuolta ja mitään muuta tunnistetta. Tuohonko nyt odotat vastausta, että "joo, kaikki ihan ok..." ja sitten huokaat helpotuksesta siellä, vaikka sulle on joku/jotkut tuntemattomat vastailleet.
Samaa mieltä yllä olevan kanssa ja kannattaa sitten soittaa tälle ihmisille, eikä laittaa sitten mitään tekstaria tai muuta viestiä. Muuten se ihminen käsittää sut helposti väärin ja luulee sun pimahtaneen kun puhut pahasta enteestä ja intuitiosta. Varsinkin naiset voi luulla helposti ton olevan vittuilua, kun on olemassa semmoinen käsite kuin naisellinen intuitio, mikä sekään ei ole mitenkään paha asia, mutta jotkut ottaa sen vähän väärin.
Tsemppiä sinulle ja soita tälle ihmiselle jos oot huolissasi. :)
yksinkertaista , en huokaa helpotuksesta. Ajatuksiani vain puran jonnekin.
Harmi jos sua ärsyttää. Ei mitään pahaa kenellekään tark.
hieno sano tua intuitio, mutta mitä se tarkallee meinaa?
tässä jotain aavistuksen tapaista. Tunnetta jostain ilman järkevää selitystä.
ei mulla hätää toivottavasti sullakin kaikki hyvin
minulla, kiitos vain! Toivon et myös hänellä kaikesta huolimatta ja turhaan
huolestuin. Joka unia uskoo se varjoaan pelkää...sanotaan.
kyllä mulla on kaikki suhteellisen hyvin.huonomminkin voisi olla. en mä sun uniasi pelästy, näenhän minäkin unia joka yö,joskus sinustakin. viimeisimmät unet ovat olleet varsin "positiivisia" sinusta. ei mitään painajaisia vaikka kuinka niin toivoisitkin. mun pitää kohta taas mennä hihhhhhhuloimaan joten lyhyestä virsi kaunis. voi hyvin ja tietysti rukoilen puolestasi.
MarttyyriMallari-TTt
En missään nimessä haluisi ottaa tähän juttuun kantaa, mutta palstan johtajana en voi sivuuttaakaan tätä ongelmaa.
Henkilökohtaisesti olen sitä mieltä että he ovat jälkeenjääneitä nollia ja heidän olemassaolon ainoa tarkoitus on lukea ja ihailla kirjoituksiani.