Martina ja Tuksu kavereita?

Ajatelkaas mitä lööppejä saataisiin jos nämä kaksi Suomen suosituinta julkkista olisi yhdessä radalla, silloin sattuisi ja tapahtuisi mitä tahansa! Mikäli eivät tunne toisiaan on seiskan järkättävä heidät kimppaan ja kapakkaan. Tuksuhan voisi olla Martinan keikoilla taustatanssijana?
1111
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

No tunteehan nuo toisensa ja samoilla Seiskan synttärkekkereillä olivat just. Ei 2 narsisitia tuu toimeen keskenään. Kumpikin huutas kilpaa: "Minä, minä, minä"

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Hyvä idea kirjoitti:

Ajatelkaas mitä lööppejä saataisiin jos nämä kaksi Suomen suosituinta julkkista olisi yhdessä radalla, silloin sattuisi ja tapahtuisi mitä tahansa! Mikäli eivät tunne toisiaan on seiskan järkättävä heidät kimppaan ja kapakkaan. Tuksuhan voisi olla Martinan keikoilla taustatanssijana?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu