kalluppi

paras viinapaukku on
6271
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Normaali lonkero baarissa, johon pyytää laittamaan lisäksi 2cm giniä. Poreilee upeasti kielen päällä ja sujahtaa pikku hiljaa hiipien suoraan tajuntaan.

Äänestä

Lähdeveden voittanutta ei ole!

Äänestä

96%

Äänestä

Pirtsakkaa kun alkaa kiskomaan niin se kannattaa kyllä melkein lantrata ensin kuumaan veteen 50-50... Muutenhan tuon kanssa voi käydä äkkiä väärin! Kamalaa ainetta.

Äänestä

Talonmiehen vapaapäivä
(puolet jallua, ja loput jallua)

Äänestä

kossuvesi!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Koskenkorvaton kirjoitti:

paras viinapaukku on

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu