tampereen läheltä

Olen 18 v uskaltaako porissa mennä yksin baareihin vai saako pelätä jotain metri-makee ja sen tovereita .. vastatkaa nopeasti!
3155
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

jos oot tollane mamo ni oo kotona vässykkä. hyvin täällä pärjää kaikki normaalit ihmiset. mutta kai joku voi ruveta sun kans tappelee jos väkisin haluat ja haastat riitaa.

Äänestä

Jos näytät homolta niin porilaiset voi huudella homoksi.
Mutta ei ne turpaan vedä jos et rupee aukomaan takasin.

Äänestä

Itsestä on paljon ja kiinni nämä jutut niin Porissa tai vaikkapa New Yorkissa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kelelelee kirjoitti:

Olen 18 v uskaltaako porissa mennä yksin baareihin vai saako pelätä jotain metri-makee ja sen tovereita .. vastatkaa nopeasti!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu