Onko Haminassa vielä paljon iloluontoisia tyttöjä? Olen tulossa käymään siellä vuosien jälkeen ja meinasin tarkistaa paikallisen tarjonnan. Mistä kannattaisi aloittaa, etsin lähin suomi-tyttöjä, mutta kyllä ne itä-suomalaisetkin hätävarana kelpaa. ; )
Iloluonteiset tytöt
Karjula
14112152
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Vastaukset 141
Vanhimmat
No totah.... Olet 30 vuotta myöhässä
Yli 50 vuotta myöhässä jo.
Ei kuule.... nyt joudut käsihommiin !!!!!
Millainen tarjonta niistä itä-suomalaisista (venakoista) ja mistä niitä voisi metsästää ettei tarvitsisi käsihommiin ryhtyä ? Hintataso ? Ikähaarukka ?
niitähän minä olen tehnyt koko ikäni terv petteri
Ei mistään. Kokeile Helsinkiä
Mikä on Karjulan naamassa ja kehossa vikana kun ei suomalaisille kelpaa?
Kyllä ne Haminan tytöt on yhtä iloluonteisia kuin ovat ennenkin olleet, muista käyttää kumia, osta myös sattarishampoota valmiiksi.
Venäjän tytöistä ei näitä tauteja löydy ja ovat kaikin puolin parempia ja antautuvaisempia sek äjoskus myös halvempia kokonaiskuluiltaan.
Tunnustit kuitenkin että "joskus" ovat kokonaiskuluiltaan halvempia. Kuppakin on kiva tauti kun sen oikein oivaltaa.
http://www.hs.fi/kotimaa/artikkeli/Kuppa ja hiv leviävät Etelä-Karjalaan Venäjältä/1135264710384
Vaan keltä haminan tyttö on taudin saannu? Ei varmaan ainakaa haminan mieheltä. Eiköhän se oo taivaasta pudonnu tytön riesaksi.
mikähän tuhkamuna toi karjula oikein on ja mistä kotoisin haminastako ?
En ole kotoisin Haminasta vaan olen käynyt siellä armeijan joskus muinoin. Ps. munakin pelaa vielä eli ei aivan tuhkamuna
aune on ilonpilaajaluonteinen tyttö.
Tarvisi saada pilua mistä sais? Kovana on koko ajan, tumputuskaan ei auta.
nartut antautukaa mulle en kestä enää
haminassa annetaan ilmaiseksi.mene seukille niitä on siellä joka toinen on munahaukka.
Siis sinne eli onko saanti varmaa ?
eikö haminassa ole ainuttakaan maksullista naista?kotkas on sentään dzem
semmonen 40v tumma hiuksinen muija Haminassa antaa kaikille! Ikään ja kokoon katsomatta.. Kuppi maistuu hyvin!! Viron kielikin taittuu jos tarvis..
kuka on tää tumma muija??
Kyllä siellä oli entiset kujeet, pillua sai heti. Nainen oli noin 25-vuotias pitkä hiuksinen blondi. Kyydit oli kohtuulliset mutta olisi halunnut paljaalla, en antanut, tiedä mitä olisi ilman tullut.
Haminassa en ole jäänyt ilman koskaan sanoo nimimerkki "kokemusta jo neljältä vuosikymmeneltä".
sitten heräsin ja laskin kissan ulos
joopa joo"Haminassa en ole jäänyt ilman koskaan sanoo nimimerkki "kokemusta jo neljältä vuosikymmeneltä"" :)
,,,Tietoa on! Karjula on ainoa aito runkkari Haminassa jota on kaikki hemmit ja hemmot vetäny perseeseen ja p***ua Karjula ei oo nähny kuin kuvissa!.
Oliko sinun pikku-rouva jota polkaisin? En ole Haminasta vaan olin armeija muistoja verestämässä siellä (etenkin iltalomia). Haminassa ei tarvitse tosiaankaan olla runkkari, ainakin vieraspaikkakuntalainen saa aina.
Karjulan setä satuilee
Taisit polkea naapurin rouvaa mr Karjula, nyt kuvailevan näköisellä rouvalla silmä mustana.
Kuka haminan tytöistä on antautuvin ? Kuka antaa parhaat kyydit ?
OOTTE TE KAKARAN TASOLLA, TÄSSÄ KETJUSSA !!!
Onko muka Haminassa helppoja "nakkeja" ? Ei voi olla sanon minä, en antanut kellekään enkä anna.
Sukupuolitaudit tarttuvat tiuhaan Kotkassa ja Haminassa
15.5.2011 6:30 Suomen yleisin sukupuolitauti klamydia on lisääntynyt selvästi Kymenlaaksossa kymmenen vuoden aikajanalla tarkasteltuna. Viimeisten viiden vuoden aikana myös kuppia on todettuja yhä useammalla Kymenlaakson sairaanhoitopiirissä.
— Aiemmin tippuri oli yleisempi kuin kuppa, mutta nyt on käynyt toisin päin, sanoo infektiolääkäri Risto Pietikäinen.
Lue sunnuntain Kymen Sanomista, miksi sukupuolitartunnat lisääntyvät Kymenlaaksossa etenkin Kotkan-Haminan seudulla.
http://www.kymensanomat.fi/Online/2011/05/15/Sukupuolitaudit tarttuvat tiuhaan Kotkassa ja Haminassa/2011311187826/4
Käyttäkee kummii ni ei oo syyhyy hepissä eikä kutkutusta pimpassa
Kurluttaa, hyvin ainakin se neito joka minua imeskeli, ei kutkuta vielä yhtään. Terkkuja tytölle !
ps. koska otetaan uusiksi ?
kunhan saisit sen ekan kerrankin joskus
Eikhän Kellokallion vanhainkodista ekaksi, jos ei sieltä, nii sitte Myllyhovista.
Nimimerkille varmaa tietoa. Henkilökunnalta vai asukkailta.Että osaa iskeä oikeaan kohteeseen.
Sekä että mummot antaisi heti mutt pitää olla liukkarit mukana. Kilvalta tuntuu kun hampaaton ottaa suihin. Hoitsuilta saa mukavasti kun sopivaan aikaan menee käymään, ei ole vain yksi hoitsu.
OLLA KAVERIN SEKSI ELÄMÄ AIKA KÖYHÄÄ KUN PITÄÄ MENNÄ VANHUKSIEN SUU HOITOON
Saatu on molemmilta ; ), hoitsuilta enemmän.
Sen sijaan sekopäisiä käkätteleviä iloluonteisia liimanhaistelijoita riittää. Antaa niien
rätkättää iloluonteisesti;)
iloluontoisesti kertoo villejä tarinoitaan on perinyt isältään tuon iloluontoisen lahjan runkkaus raiskausyritystarinoineen. Hullunleimaa lyö ja muutakin päihdettä nielee kuin alkoholia iloluontoisesti naurahdellen.
Kavereidensakin Iloluontoisuuden perusteella runkkaus raiskaustarinat
on otettu todesta tai uskotellaan niin.
Jaa ei ymmärrä mitä tarkoitat? Voisitko selvittää tai ainakin selvittää pääsi on niin sekoboltsi juttuu.
Kaikki tarinat mitä suustaan päästää joihinkin haminalaisiin ne yhdistäen
ovat niin törkeitä kunniaa loukkaavia että ne saavat hymyn venähtämään saastaisten tuttaviensa huulille iloluonteisesti.Useasti olettaa jonkun asian
ja vetää omat johtopäätökset asiasta joita iloluonteisesti levittää pitkin haminaa
kuunnellen iloluonteisesti myös isänsä tarinoita niilläkin mässäillen.
Jos sinkkunainen harrastaa seksiä on yhtäkuin huora kun taas sinkkumies tekee samoin, niin pisteet vaan nousee uudesta kaadosta.
Täysin samaa mieltä edellisen kanssa!!!
on haminassa ainakin yksi aito maksullinen nainen.
Kuka? Tahtoo saastaa !
mistä hänet löytää?
Vain yksi maksullinen ja MONTA ILMAISTA ; )
Tulipa käytyä taas Haminassa ja kivaa oli. Olisi pitänyt ottaa tää harrastukseksi aiemmin. Siellä on tosi "mukavat" tytöt, pitää "vanhaa" herraa tosi hyvänä. Palaan taas heinäkuun alussa, silloin tytöt pidetään hauskaa.
Tulipa taas Jussina naia napsautettuu Haminassa ! Tuntui hyvältä kun "vanha" mies sai nuorta Haminan neitoo. Lomalla taas Haminaan.
mene täältä jo huutelemasta fantasioitasi, semmoseen on oikee sivutkii mis voi jakaa tommosii juttuja. Lyön vetoo ettei 99% ees kiinnosta noi sun juttus ja sulla on isoja ongelmia, mene hoitoon. Kun vanhan miehen on pakko saada nuorta naista, niin on syytä jo huolestua, koska riski alaikäisiin sekaantumiseen kasvaa, eikä siinnä autakaan et vittu ku se näytti ihan 18, vaik oiski ollu 17 ja puol ja tyrkyttäny itteään sulle... sit tulee näit minjapinja ylilyöntejä ketkä sitte tykkääkin satuilla susta juttuja ympäri kylää... ja väittää raiskaukseks ym... mut ei oo mun ongelma, enkä aiokaan enää aikaani tähän tuhlata, siis toivottavasti ei tulla koskaan täällä törmäämään.
Edellisessä viestissä sanoit palaavasi heinäkuun alussa, mutta palasit jo juhannuksena = valehtelit = valehtelit myös pimppa jutuista = olet neitsyt = parempikin kun pysyt poissa tältä palstalta ja jatkat vain kotona sitä masturbointia, kyllä sinäkin ehkä joskus saat oikeaa naista. ;)
Naia napsautetaan taas ympyrässä ympyrää pyörien ; )
pitääkö karjula itseään vanhana jo ......säälittävää unelmointia pojalta joka pimpan nähnyt vain netistä
Olet tosi iso(sieltä) mies, teit minut naiseksi ja onnelliseksi!!!
Ilmoittele kun tulet taas Haminaan;-)
Hole in three..
P.s lahna on kala;-)
Jo tytönkin puolesta, ei saa nimiä tulla esiin.
Aika törkeä heitto.
Mutta hevosnaisilta saattaa irrota helposti, niitähän on nyt paljon liikkeellä viikonloppuna.
Ei nimii mut numeroit sit mistä tiedustella purkupaikkaa.
onko haminassa katuhuoria?
pura se äitisi dodge stena metallilla on yksi romu vähemmän liikenteessä
UUSI KLAMYDIA AALTO LÄHESTYY HAMINAA!!
TatJanika Rulaa! harjun pahin saaste pesii nyt haminassa..varokaa epidemiaa
ai TÖRKEÄ heitto julkaista sen etunimi? vittu tänne pitäs taas jälleen linkittää sen koko nimi ja kuvat!! jotta kaikki tietää ketä varoa! hassua että se on uskaltanut haminaan muuttaa, minä ainakin käyn hänen miehelleen menneisyydestä mainitsemassa mikäli heihin törmään! sen verran törkee lumppu on kyseinen kuppakasa
Haminan nartuista nimiä ja yhteystietoja missä voi käydä paineet purkamassa, tietysti kumin kanssa.
Husulan yhdessä murjussa ainakin majailee yksi likainen luuska
Joo on tullu joskus kokeiltuu.aika kovaa hintaa pitää vaa.
Noh J:llä alkaa tämänkin nimi, mutta en puhu samasta
onko neuvottomassa ilotyttöjä t pena58 ps mökki löytyy
Kyllä näkee tekstien tasosta kuinka pösilöä ja puutteessa elävää kansaa asuu kaakonkulmalla.
Jos olet muusikko niin kyllä kelpaat. Eikä haittaa, vaikka olisit varattu
Antakaa niiden varmojen tapausten nimet ja numerot ettei tarvi etsiä purkupaikkaa jos eukko pihtaa.
J.H Husulassa
Kuka se semmoinen Narttu on ? Onko tauteja ? Numero ?
Onhan tämä levitellyt tauteja aikasemminkin haminassa joten ihme on jos ei jotain löydy nytkin :)
chateisshan toi metsästää..kaverikin sai sitä kautta pilluu kyseiseltä neidolt
mut omasta mielestäni on se aika V-ruma perunanaama koko ämmä
Paljon seksikumppaneita=hyvännäköinen
Missä chatissa tapaa kyseisen henkilön ja millä nimimerkillä ?
ihan suomi24 seksichatissa. nimimerkki tosin vaihtuu yhtä usein kun seksikumppanitkin :D
tautiläjä tosin ei ole yleinen näky haminassa, taitaa tyttö tietää että parempi asioida muualla...
tosin hänen miehenään itse ihmettelisin että miksi ei koskaan ostoksia osteta haminasta
Terveisiä taas täältä muualta, tulipa käytyä viime viikonloppuna Haminassa muistelemassa vanhoja ja tapaamassa iloluonteisia neitoja (rouvia). Ilman ei tälläkään kerralla tarvinnut jäädä, molempina iltoina eri neito.
Kiitos Haminan neidot, ei se tavara käyttämällä kulu !!!Palataan taas asiaan kun tulen käymään sielläpäin.
Kiitos kiitos !
Olin ilmeisesti se toinen "neito", pidit muna hyvänä paremmin kuin oma mieheni.
Yhdytään kun tavataan.
T: Minsku
ps. olit aikamoinen karju.
höpöhöpö senkin velttokulli.
Miehän taisin olla se toinen "neito", kiitos vaan. Taashan myö tavataan.
Nai nai nai nai nain nain nain nain naiaa naiaa naiaa naiaa taas Haminan pimppaa.
Irtoaa Haminasta muillekin kuin Karjulan ukolle, kokeiltu ja testattu viikonloppuna, kohtuu kyydit rouva tarjosi. Kiitos hänelle.
Täyttä paskanjauhantaa ja pippelinnysvääjien unelmointia.
Ei kai vaan sinunkin rouvasi ole näitä Haminan jakajia ? Kuulostaisi siltä että on kun tuollaisia puhut. Saanti siellä varmaa taitaa olla haminan "miehet" niitä pippelinnysvääjiä.
Se koira älähtää johon kalikka kalahtaa. ;o)
Maurizio meinaan.
husulasta saa pilluuuuuuu, punaisesta tuvasta
Toissa viikonloppuna sain ilmeisesti siltä Husulan ilolinnulta ja nyt alkaa pissiessä kirveltää. Pitäisköhän mennä lekuriin ennenkuin pili putoaa ? Vai pitäiskö ensin laittaa vahinko kiertämään ?
hah haaa,,sen siitä saa ku menee naimaa iha ketä vaaa xD mut painuha lääkäriin
Tervehdys taas pitkästä aikaa !
Oikein hienoa että täällä alkaa olla mulle oikein oma "faniryhmä".
Faniryhmä pitäisi olla ennemminkin ihanille ja antautuvaisille haminan neidoille. Kiitos kaikille neidoille olette tehneet "vanhan " miehen iloiseksi monta kertaa, on tullut käytyä Haminassa viime aikoina kohtuullisen useasti ja sitä kautta laitettu Haminan taloutta kuntoon. Lisää seksituristeja Haminaan niin saa kaupunki talouden kuntoon.
Taasko tää paskanjauhaja täällä....Mene pois!
Olisko Poitsilan suunnilla neitoja antautuvaisia?
Olisi niin helppo käydä "kyläilemässä" samalla kun käy satamassa tyhjentämässä auton lastin, olsi samalla kiva saada kuljettajallekin lastin purku.
Kukaan ei mitään ja mitään ei kukaan ole saanut vai miten on ?
nettaa ja kovasti Haminaanko pitäisi tulla käymään hakemaan helpotusta?
Mihinpäin kannattaisi suunnistaa että löytäisi helpotusta?
HUSULAN PUNAINEN ILOTALO
ja osoite on sekä puhelinnumero ett voi varata ajan eikä tarttis mennä turhaan oven taa
Rai rai kuka se haminassa nai nai nai no mää ai sää joo mää
Kyllä auttoi kun kuurin söi, ei enää kirvellä ja oppi tässä asiassa ettei ilman kumia voi Haminassa nussia ketään.
VARO ettet lapsettomuudesta ala kärsiä :D kuten Tatjaana Harju
nam, nam
. . . . . . . . . .
Kuka on Haminassa pannut ja ketä. Mie en oo pannut ainakaan ketään siellä. Oon ollut saamaton tai muuten vaan onneton. Ketä siellä voisi tulla panemaan, tulisin kylään, voitais pitää ainakin kädestä kiinni.
Kokeile thaihierontaa, se virkistää!
juu
Määkin sain Haminass, tippurin kaupan päälle.
Kumi kumi
Sä muuta saanu ku omaa kättäs.
hehehehehe15.11.2011 11:44
Sä muuta saanu ku omaa kättäs.
Saitko sä edes sitä, jäit ilman kädetön !
Mä otinkin itseltäni poskeen....suorin vartaloin! Että revi siitä.... kakkareikä!
vitun säälittävä munahaukka..luulee vissiin olevansa sexy kun on lähemmäs sata seksikumppania..hyi olkoon!
mut kakkonen on sillä ihan hiton tiukka kyllä pyssy sylkäsee sinne nopeesti.
Ei varmana ole enää ja varmaan alkaa tulla kakan karkailua pian tolla menolla :) :)
Hei te kaikki Tatjanikaa naineet! ootteko koskaa laskeneet monta syylää ja känsää siinä kyrvässä kaiken kaikkiaan on? sitä saa mitä tilaa, sääliks käy kyllä tyttöystävänne.
Haminassa taas käyty, kiitos Minna viimeisestä! Teki hyvää ainakin minulle ; ). Pidetään yhteyttä.
Tule taas pian odotan sinua ; ) Minnasi
Ihme että neitsyt Karjula jaksaa vielä huudella..
yks tuttu vaa..
Ei se Karjula neitsyt taida olla niin hyvin se minua "hoiteli".
Pornoo
Naikaa minnuu ku oma ei nai !
paras kun teet itsetyydytyksen....................... saat varmasti
Tulen heti anna numero niin soitan !
seon 020202
siellä vastasi todella iloluonteinen tyttö se oli vaan kotkalainen
Kiitos taas Haminan ihanille pojille kun pääsin tyhjentämään itseni teidän tiukkoihin pyllyihin. Alkoi jo etomaan kun joutui naisissa käydä, mutta nyt on hyvä mieli kun sai kireää nuorta poikaa! Nähdään taas kun tulen takaisin poikakullat. ;)
Terveisiä vaan kaikille mummon pienille kullille!
Karjula
13.5.2012 19:54
0
Sulje
Kiitos taas Haminan ihanille pojille kun pääsin tyhjentämään itseni teidän tiukkoihin pyllyihin. Alkoi jo etomaan kun joutui naisissa käydä, mutta nyt on hyvä mieli kun sai kireää nuorta poikaa! Nähdään taas kun tulen takaisin poikakullat. ;)
Vai tällainen kateellinen tuhkamuna siellä huutelee. Onko oma rouva ollut tyytymätön ? Vai oletko kateellinen minulle?
T: Aito ja alkuperäinen Karjula
Kotkassahan Meripäivien aikaan on vielä mahdottomampia tyttöjä kuin Haminassa on koskaan ollut, täytyy pistäytyä toistekin.
Siis anteeksi, piti sanoa että poikia eikä tyttöjä. (vaikka hameeseen heidät puinkin) ;)))
Karjula
29.7.2012 17:41
0
Sulje
Siis anteeksi, piti sanoa että poikia eikä tyttöjä. (vaikka hameeseen heidät puinkin) ;)))
Voi voi kun pojat on taas kateellisia.
T: Aito ja alkuperäinen Karjula
Vaan ei kadehdi pojat kauaa, jahka ehdin heitä kaikkia köyriä.
T: Aito ja alkuperäinen Karjula
Karjula
30.7.2012 00:48
0
Sulje
Vaan ei kadehdi pojat kauaa, jahka ehdin heitä kaikkia köyriä.
T: Aito ja alkuperäinen Karjula
Taas alkaa kateelliset kirjoittelee minun nimissä.
Iloluonteiseksi taitaa heittäytyä jo parikymmentä vuotta haminan paikallispolitiikassa mukana ollut Rautamaa ainakin Aatos Erkon paikalle heilahtaessa.
onko innokkaita tyttöjä leikkeihin?;)
Kirkon läheltä löytyi
lidlin myyjä? Kävin reissulla kokeilemassa ja hyvä ja edullinen palvelu. Löytyy yhteystiedot kuvien kera alan sivustoilta, suosittelen!
Haminassa on oikeasti ihan yhtä paljon tai vähän pillua jakavia naisia, kun muuallakin.
Yhtä Lidlin myyjää nussin aiemmin, mutta asuu nyt Kotkansaarella, on päässyt mustan kullin makuun ja saanut lapsen. Oli vittu aika väljä ja muutenkin akka on vanhentunut ihan saatanasti. Ikää varmasti alle 35, mutta näyttää melkein viiskymppuseltä. Ei sovi kova ajo kaikille.
Sopiigo tälläsel peräkammarin pojalle ja pitääkö lihadsust? Tsutstustsdddt
Kuinka tuoreelta ajattelit itse näyttäväsi?
Vanhaa, loppuunajettua konetta löytyy, ei muuta