hei olisi huone vapaa naiselle hki itäkeskus. laita yht tietosi
Vastaukset 8
- marja 24
olen vapaa nainen vailla asuntoa. tv kirsi marja
- hanna lll
moikka moi olen kiv tytsy vailla asuntoa . jos kelpaa !
- ILPO BOY
asunto vielä vapaana jos kiinostaa !
- R87
Hei,
Olen 23v sveitsiläinen, käyn osa-päivitäin töissä. Ja minua kiinnosta asuntoa.
Olen luotettava, siisti, tupakoimaton, illoinen ja humoorinen:-)
Milloin olisi saatavuus? Etsin kämppä viimeistän 1.8 alkaeen. Minkäläinen vuokraa olisiko sitä?
Jos on vielä vapaa ilmoitautukaa 041 725 55 56! Kiitos ja kesäinen terveisin Ruth - ilpo 338
R87 kirjoitti:
Hei,
Olen 23v sveitsiläinen, käyn osa-päivitäin töissä. Ja minua kiinnosta asuntoa.
Olen luotettava, siisti, tupakoimaton, illoinen ja humoorinen:-)
Milloin olisi saatavuus? Etsin kämppä viimeistän 1.8 alkaeen. Minkäläinen vuokraa olisiko sitä?
Jos on vielä vapaa ilmoitautukaa 041 725 55 56! Kiitos ja kesäinen terveisin Ruthasunto vielä vapaana !
- kim_s
Hei
Olen kiinnostunut ilmoittamastasi kämpästä. Olen 22 v porvoolaistyttö, opiskelen tällä hetkellä viimeistä vuotta Haaga-helia ammattikorkeakoulussa.
Tällä hetkellä Omronissa (sijaitsee Tapiolassa) kesätöissä taloushallinto-osastolla kirjanpitäjänä. Työsuhde loppuu 26.8.2011
Haen viikon asumiseen elokuun ajaksi (toivon, että muutto olisi jo ennen elokuuta), olen siis viikonloppuisin Porvoossa eli en siis ole hakemassa bilekämppää. Luonteeltani olen rauhallinen ja siisti. En tupakoi, enkä ota asuntoon lemmikkiä. Olen rehellinen ja luotettava ja takaan, että pidän asuntosi hyvässä kunnossa ja luottotietoni on kunnossa!
Otathan yhteyttä
0445409932 - saraaaaaaaaaa
moikka . tarvin asuntoa heti jos käy sinulle. olen opiskelija tyttö ikä 24. en ole tiukka pipo!! voin auttaa" kotitöissä"
- yks sara vaan
moi .olen sara etin kämppää jos sulla viel vapaana ?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Herkkyydestä
Toisessa ketjussa toivottiin keskustelua herkkyydestä. Aloitan omalla näkemykselläni. Mielestäni herkät ihmiset ovat l3011075Arvaako kukaan?
"Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni65917- 77898
- 71775
- 67711
Tuntuu pahalta meidän molempien puolesta
Anteeksi, että olen tällainen pelkuri. En vaan usko rakkauteen enää miehen ja naisen välillä omalla kohdalla. Tiedän, et40705- 44617
Olen kiinnostunut sinusta, en seksistä
Vihjailuja toiseen suuntaan on tullut niin paljon, että asia on korjattava. En näe sinua esineenä, vaan hienona persoona34607- 51569
- 42541