Samaa

Kohta me katotaa samaa elokuvaa...
Sinä sielä.....minä täälä...
Olis kiva kattoa yhessä :)

m m
1136
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

No et kestä ainakaan minun kanssa katsoa, kun laitan kädet silmien eteen kun alkaa hirvittää.
Jos joku istuu vieressä, tungen pään selän taakse, joten ....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Elokuvaa kirjoitti:

Kohta me katotaa samaa elokuvaa...
Sinä sielä.....minä täälä...
Olis kiva kattoa yhessä :)

m m

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu