Häpeän tapahtuneita..

PieniTyttövain...

mitähä tähän nyt kirjottais.. en voi sanoa muuta ku että olen jo alistunut häpeän tunteeseen ja tunnen olevani huono ihminen sillä kukaan ei ymmärrä.. kukaan ei tiedä miten paljon häpeän seksuaalisuuttani.. häpeän asioita mitä minulle on tehty.. sukulaiseni käytti minua hyväksi kun olin 12v ja sen jälkeen moni muukin vanhempi mies.. nyt olen 20.. käyn terapiassa mutta en saa tarpeeksi henkistä tukea. mulla on aivan hirvee sisäinen paha olo nyt mut en mä voi näyttää sitä miehelleni kun se on sille liian raskasta.. en nykyään pysty itkemään edes mieheni seurassa.. kunnolla ainakaan. kukaan ei tiedä miten huono olo mulla.. häpeän aivan hirveesti sitä millanen mielenvikainen olen. miksi mulle tehtiin niin.. miksi musta on tullut paha ihminen. välillä tuntuu etten jaksa elää enää. mä en kestä tätä tilannetta.. pääni tuntuu olevan ihan sekaisin enkä ole varma missä vika. mä en vaa jaksa selvitellä omaa päätäni enään.
tuntuu kamalalta etten pysty enää edes omalle miehelleni avautumaan ja hän on aivan neuvoton kun olen kärttynen vähän väliä.. vittuun tällänen akka joutas.
eniten kaipaan nyt ystäviä.. joita ei ole enään. ja enemmän ymmärrystä omalta mieheltäni mut en tiedä voinko vaatia siltä tän enempää kun tiedän että hän tekee parhaansa..

1

398

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Jaksa vielä

      Ei omia tunteitaan pidä hävetä, ei ainakaan tuollaisia. Sussa ei ole mitään vikaa, niiden jotka on tehneet sulle tuon olon, niiden pitäisi hävetä! Ja miksi sä ajattelet että miehesi ei kestä pahaa oloasi enempää? Ja missä sun ystävät on?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Näin lähellä

      Se on näin 🤏 lähellä että heitän hanskat tiskiin sun kanssasi.
      Ikävä
      85
      3627
    2. Kerro jotakin hauskaa. :)

      Kirjoita jotakin mukavaa vaikka kaivatustasi. :) Ei törkytekstejä kiitos. :)
      Ikävä
      81
      3260
    3. Mä sanon tän suoraan.

      Se on sun käytös mikä ajaa pois. Et välitä muitten tunteista kun omistasi.
      Ikävä
      68
      3092
    4. On olemassa tiettyjä sääntöjä!

      Ja jos aiot pärjätä mun kanssa niin teet vain niinkuin mä sanon. Mieheltä Naiselle
      Ikävä
      70
      2740
    5. Oliko pakko olla taas tyly?

      Miksi oot niin tyly mua kohtaan nykyään? Ei edes tunneta kunnolla. Katseita vaihdettu ja varmasti tunteet molemmin puoli
      Ikävä
      44
      2242
    6. Olen niin yksinäinen...

      ... puhukaa mulle jotain kivaa 🥺
      Ikävä
      65
      1822
    7. Huomenna heitän järjen

      romukoppaan ja annan tunteen viedä. Kerran tässä kuitenkin vain eletään. Muistan myös jonkun minua viisaamman sanoneen,
      Ikävä
      27
      1799
    8. Lähtisitkö nainen

      🚐Reissuun matkailuautolla🤔 👋😎❤️
      Ikävä
      35
      1755
    9. Hyvää huomenta

      Hyvää huomenta ja alkavaa viikonloppua ihanalle naiselle! Mitä ikinä teetkään, niin täälä sua yksi miekkonen ajattelee.
      Ikävä
      18
      1709
    10. Perjantai-ilta ootko nainen menos

      Bilettää löytyyks jäbii? Tai jotain muita
      Ikävä
      60
      1668
    Aihe