Heikki Kovalainen mato

Ei sitten pärjännyt taaskaan. Onko kaikki siellä teillä noin hitaita?
18492
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

hitaita ollahan .

Äänestä
  • Nussitko emäntää vai puluja? Alahan pitää kiinni, kohta mennään.

    Äänestä

Ethän nyt sinä ole ajantasalla. Heikkihän on muuttanut kirjansa Sveitsiin kun nuo tulot taisi olla jo niin isot että olisi joutunut maksamaan kotikuntaan veroja ja kun tuo periaate taitaa olla että otetaan vaan kaikki mitä annetaan ilman ja sitten litomaan.

Äänestä

Kuusamolainen hän on.

Äänestä

juu, samaa miletä,
ei kiinosta Suomussalmi, näkeehän sen
missä liikkuu,

Äänestä

Paremmat jarrut laittoivat Lotukseen... ottaisivat kokonaan pois...

Äänestä
  • Se ois sama jos Pehmiäläänen ajaas rataa vastapäivään,aina olis19 tahi viimoneen

    Äänestä

  • - Olen kaikin puolin ollut autoon täällä tyytyväisempi kuin kahdessa edellisessä MM-kisassa. Niissä oli jarrujen kanssa ongelmia, mutta täällä jarrut ovat toimineet ihan hyvin, Kovalainen kertoi MTV3:lle.

    Äänestä

F1-teatterissa kuitenkin paremmat liksat, sivuosien esittäjillekin...

Äänestä
  • Lotusta ennen yhes hyväs ja toises huipputallis oli mahdollisuus näyttää kykynsä.Toki on saavutus ollamisä osasa hyväsä vormuloos.

    Äänestä

↓
↓

Äänestä
  • eiköhä se oo sama heitteä poes jo Heikillä tuo yrittäminen tuolla ennenku mennee maene kokonaan

    Äänestä

  • ▐
    ▼
    ▐
    ▼

    Äänestä

  • jovaen kirjoitti:

    eiköhä se oo sama heitteä poes jo Heikillä tuo yrittäminen tuolla ennenku mennee maene kokonaan

    Tulloo miljoonia ja miljoonia tilille rahhoa.. Kauniit naeset ihailoo ja pusuja anteloot poskelle. Meeddia jauhaa ja naiesten pylly pyörii...

    Äänestä

Tasasta jälkeä, varma 19. sija, monesko?

Äänestä

Älä selitä ei se kannata ollenkaan lauloi Matti Jurva aikoinaan.

Äänestä

ei Heikki enää suomussalmelainen,
eikä kartinkiakaan, valitettavasti,
näin se unohtuu kun on tarpeeksi rahhaa

Äänestä

Oikaisu Repe Helismaa laulaa laulun älä selitä.Löytyy googlesta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ulkopaikkakuntalaine kirjoitti:

Ei sitten pärjännyt taaskaan. Onko kaikki siellä teillä noin hitaita?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu