Elikkä tiedossa olis lyhyehkö komennus ja sitä myöten majoittumisen hankinta edessä. Googlasin nopeasti ainakin Marjaana motellin (Nesteen yhteydessä) ja kansanlääkintäkeskuksen.
Kokemuksia kyseisissä paikoissa majailleilta kaivattaisiin. Marjaanasta ei löydy oikein mitään tietoja. Millaiset huoneet, aamiaiset, nettimahdollisuus nyt ainakin alkuun kiinnostaisi.
Kiitoksia etukäteen asiallisille vastaajille.
majoittuminen
komennus
1
164
Vastaukset
- kaustinen2
Ensinnäkin katso Kaustisen kunnan sivuilta. Marjaanan tiedot voit löytää myös Neste Kaustisen sivuilta on samassa kiinteistössä.
Voisin suositella myös Koskelan lomataloa, joka on tosin noin 6 km keskustasta Kokkolan suuntaan, mutta isäntäpari on todella ystävällinen.
Senkin tiedot löydät googlaamalla tai kunnan sivuilta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.733774Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k92031Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2261353- 1351256
- 1121148
- 1111125
Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil701040Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik61005- 60984
- 35896