2011 - mikä mopo kannattaa hankkia

Päivitys tähän ikivanhaan aiheeseen. Mikä mopo olis hyvä hankkia, ns kohtuu hinnalla (riippuu määrittelystä mutta yleisesti 1000-2000 e)
3121
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mikä tahansa käytetty euromopo. Ei ole mitään ''parasta''.

Äänestä

tunturi tiger 2011 edition (Y)

Äänestä

Ei voi määritellä parasta, koska kaikissa on hyvät ja huonot puolet.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aaaaaaaaaaaaaa2 kirjoitti:

Päivitys tähän ikivanhaan aiheeseen. Mikä mopo olis hyvä hankkia, ns kohtuu hinnalla (riippuu määrittelystä mutta yleisesti 1000-2000 e)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu