Nythän mä hokasin :)

Onhan tuolla ne pienet nuolet, minkä mukaan voi päätellä missä on mihinkin vastattu. On tämä suomi24 kyllä silti kehityksen pilaama :D
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Nii aivan ja kun vastaat jolleiki, älä kirjoita siihen ruutuun joka on vastauksen alla, vaan siihen ruutuun joka avautuu "vastaa" näppäimen alta ;) silloinn saat pikku nuolen
Ja asiaankuuluvaa musiikkia, niinkuin sitä inhoonkin
...paitsi ettei edes youtube tuntenut Arto Sotavaltaa ja pieniä nuolia ;)))

Äänestä

Kommentoi aloitusta


UPDATE_8858833 kirjoitti:

Onhan tuolla ne pienet nuolet, minkä mukaan voi päätellä missä on mihinkin vastattu. On tämä suomi24 kyllä silti kehityksen pilaama :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu