OLETKO AJATELLUT

Et taida oikein menestyä J alkavien miesten kanssa siihen tietysti syynsä. Ehkä kannattaisi siirtyä seuraavaan kirjaimeen Jospa sit tärppää
14381
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Mites sen jälkeen vaikka seuraavaks N? ;)

Äänestä

A olisi oikein ihana ja J toisella tavalla, mutta ei kummatkin mahdottomia. Ei tule tästä piirileikistä mitään, kun saa ihan yksi pyöriä.

Äänestä
  • käviskö niin että tekisit siihen piiriin keskelle kohdan jota kohti menisit niin sitten ei ole mahdoton eikä tarvitsisi olla yksin vaan jonkun kanssa.

    Äänestä

  • vois olla muuta kirjoitti:

    käviskö niin että tekisit siihen piiriin keskelle kohdan jota kohti menisit niin sitten ei ole mahdoton eikä tarvitsisi olla yksin vaan jonkun kanssa.

    Kyllä se taitaa mennä niin, että kiihdytän tahtia ja keskipakoisvoima lennättää maata kiertävälle radalle sellaiset, jotka eivät pidä kiinni tarpeeksi kovaa ;)

    Äänestä

  • Tääonniintätä kirjoitti:

    Kyllä se taitaa mennä niin, että kiihdytän tahtia ja keskipakoisvoima lennättää maata kiertävälle radalle sellaiset, jotka eivät pidä kiinni tarpeeksi kovaa ;)

    ai ai.... taitaa käydä sitten huonosti ei ollenkaan hyvin.

    Äänestä

en taida menestyä millään muullakaan kirjaimella alkavien miesten kanssa, ei siinä kirjaimet paljon merkkaa, mut on varmaan luotu olemaan yksin..

Äänestä

liian ihan liian yksin.

Äänestä

Anne ja Jack, ei siitäkään mitään tullut, kun Jack oli narsisti naistenmies ja Anne vaan yx sen misseistä. Ala uskovaiseksi kuten Annekin, niin et ole yksin.

Äänestä

Ei toiminut S, ei H ja C:kin petti kaikki samaa luuserisakkii

Äänestä

Onpa hyvä, että sulla riittää intoa huolehtia toistenkin asioista, kun omat ovat tismalleen järjestyksessä.

Äänestä

näin iltamyöhään, otetaan seuraava, jos se siitä sitten kirkastuisi. Tilataan siis K.
Oi voi, mitähän mahtaa nyt tulla. Toivottavasti on palautusoikeus.

Hyviä unia niin Jiille kuin muillekin tuntemattomille.

Äänestä
  • Sullahan on jo Koo, mihin sinä Jiitä tarviit

    Äänestä

sen jäläkeen L... ja niin edelleen..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ota vaikka A, kirjoitti:

Et taida oikein menestyä J alkavien miesten kanssa siihen tietysti syynsä. Ehkä kannattaisi siirtyä seuraavaan kirjaimeen Jospa sit tärppää

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu