customi ajateellut homata. Olen keskiluokkainen ja töisä. Onko pakka liittya kerhoon jos hommaa. Tuleeko turpaan muute
Harley tai joku muu
Keinnort
7280
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
tulee tulee jos hd:llä ajelet ilman liiviä,virkavaltakin uskoltaa sakottaa enemmän liivitöntä hd kuskia.
Harrikka väki on egoisteja ja ihme kyräilijöitä, siksi vaihdoinkin harrikan Yamahaan, ei ole tyyliongelmia...voi käyttää mitä tahansa vaatteita ja kypärää. En suosittele harrikkaa normaali ihmiselle.
http://www.dailymotion.com/video/x9lns5_test-yamaha-xv1900-midnight-star_auto
Miten niin pakko ?,Jjos jotenkin pakottaa..niin liity tavalliseen seka-moottoripyöräkerhoon. Ne ei sitouta jäseniään mihinkään tyylisoopaan !
jos harrikan hommaat niin et saa turpiin kun kokoajan sitä kuitenkin korjaat etkä pääse kuin pienen lenkin heittämään niin tuskin siinä turpiinsa ehtii saada,eipä tarvii liittyä kerhoihin/kerhoon,senkun ajelet vain
Jos olet kiinostunt maamoottorimuseovehkeistä niin näppärän replikan respektillä saa ylihintaan H D:tä.
Moottoripyöräilyyn nykyaikana on sitten toiset vehkeet, ilman Glubeja, respektiä, pääkallohuiveja ja muuta respektiä lisääviä tekijöitä.
Juu, kannattaa jo prätkäliikkeessä kysellä ett mihin kerhoon sut sit liitetään ja muista turvaväli myyjään kun kyselet, ettei tule pataan jo ostotilanteessa.
Juuri näin.