Olisiko kellään tuoreita kokemuksia hotellista? Hotelliin tehty ilmeisesti tänä vuonna remonttia. Kaikki ruusut sekä risut kiinnostaisivat. Samoin mahdolliset paikat, jossa Protaraksissa kannattaa käydä. Ruoka, nähtävyydet, shoppailu. Kiitos etukäteen.
Protaras/Lantiana Gardens
9
946
Vastaukset
- Pipepo2
Eikö kukaan ole käynyt Lantiana Gardenissa lähiaikoina? Minäkin kaipailisin tietoja tästä hotellista.
- baba ...
heips. ollaan menossa toukokuussa sitten voin ainaski minä kertoa ..vai onko jo liian myöhästä.......
- Niisku05
Ei ole ollenkaan myöhäistä. Laita vaan kokemuksiasi, kun palaat. Kiitos sinulle!
- oo
jos käytte agia napassa, niin laitathan juttua, kiitti
- öööössddfr
lantiana rauhallisella paikalla rinteessä päätien varrella , hotellissa on ollut remontti viime talvena joten kaikki oli suht siistiä....muuten tasoltaan just 3 tähteä tai ainakin kun vertaan 4-5 tähden hotelleihin egyptissä, turkissa ja bulgariassa esim.... mutta kreikassahan ei edes ole semmoisia isoja tasokkaita hotelleja ainaskaan kovin paljon....meillä oli kaksio joka oli tilava...kannattaa toivoa näköalaa altaalle päin ja mahd. korkeelta...me ainaski saatiin....niiden omilla nettisivuilla hyvät kuvat.
- me L ja I ja S
hotelli siisti ,kiva allas ja rantaan lyhyt matka ,ranta siisti ainakin näin alku kesästä
- nuunuka
Kyllähän tuo on todella mukava ja siisti hotelli. Pienenä miinuksena, täytyy mainita hotellin vieressä oleva jonkinlainen juhlapaikka. Sen parin viikon aikana, kun tuolla olimme, niin kyseisessä paikka ei ollut kuin kaksi kertaa toimintaa. Mutta se olikin sitten todella kova äänista meno ja jatkui aina aamu kolmeen asti.
Ilmastointi maksoi 5e vuorokausi, eli aika normi hinta. Tosin kaksiossa tuolla vitosella ei saanut kuin toisen huoneen ilmastoinnin päälle.- Niisku05
Minkäläinen kaksio teillä oli? Onko yksi makuuhuone siis erikseen, sitten olohuone keittiö ym. samassa tilassa? Meitä on lähdössä kaksi aikuista ja kaksi lasta, joten ajattelin vain, että miten tilaa riittää. Oliko hotellin aamupalat minkälaisia? Tai muut ruuat? Onko jotakin ruokapaikkoja joita suosittelet? Entä marketteja?
- LjaIjaS
Aamupala oli vaihteleva sillä pärjäsi pitkälti iltapälle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta643315Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh433127- 432508
Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa1132435- 311933
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘271830- 481626
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä851435- 391300
- 821169