Paljon maksaa "normaalit" aurinkolasit?

Elikkä paljon maksaa normaalihintaiset esim. adisaksen aurinkolasit.30-50€?En tarkoita "luistelu" tms. laseja vain aurinkolaseja!
3174
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

mitä pidät normaalina... omani olen ostanut jotain 15 eurolla. Ihan hyvät ovat, näyttävät hienoilta eikä niistä kyllä mitenkään huomaa maksoivatko ne 10 vai 100 euroa. molemmanhintaisia löytyy.

Äänestä

Mä löysin cailapin (miten se kirjotetaan??) aurinkolasit noin 11 eurolla...ihan hyvät on.

Äänestä

Homma kusee kun ei löydy siistejä pokia tiimarin tai huoltareitten valikoimasta. tai jos sattuu kohalle ni ei o massii :P

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hemoglobiini! kirjoitti:

Elikkä paljon maksaa normaalihintaiset esim. adisaksen aurinkolasit.30-50€?En tarkoita "luistelu" tms. laseja vain aurinkolaseja!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu