Oletteko fundeeranneet mistä johtuu, että naisopettajakunta on useati villinä seksin perään? Minulla on ollut suhde aikoinaan kolmen eri opettajattaren kanssa (olimme samaa ikäluokkaa), ja kyllähän he kovasti munnun perään kaikki olivat..tahtoi toisinaan omat voimat ihan loppua. Yksi tykkäsi vielä, että häntä olsi pitänyt pakoputkeen sujahduttaa, ja sit kun sujahdutin, niin tuli lisäpyyntö, että voisinko työtää vuoronperään peppuun ja pimppaan. Ajatelkaa, ja opettaa vielä pikkulapsia ..eikö tässä ole jotain niin pervoa??
Minun ajatuskantani on, että opettajaksi hakeutuvat usein aktiiviset ihmiset, joilla sitä testosteronia hyrrää elimistössä, ja siksi se seksikin niin kiinnostaa.
Minun ajatuskantani on, että opettajaksi hakeutuvat usein aktiiviset ihmiset, joilla sitä testosteronia hyrrää elimistössä, ja siksi se seksikin niin kiinnostaa.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Muistan aikanaan äidinkielen opettajan koulusta. Hän oli noin 40v ja vartalo siis supernaisellinen. Takapuoli suurehko, mutta jokainen linja presiis kohdallaan. Rinnat hyvät luomut. Kävely luokan edessä vastustamattoman seksikästä. Perseen räystäslinjat piirtyivät hameen kankaan läpi. Uuma oli reilusti kapeampi kuin räystäsperse.
Tietääkseni hänellä ei ollut koskaan seksisuhteita kenenkään poikaoppilaan kanssa, mutta poikien unelma hän oli. Muistan vieläkin sen vartalon, vaikka aikaa on mennyt yli 30v. Huippuhetki oli aina kun opettaja tuli pulpetin viereen neuvomaan jotain kielioppijuttua. Toinen oli kun hänellä oli tapana istua etummaisen tyhjän pulpetin päälle tiukahkossa hameessaan. Poikien katseet oli naulittuina sievästi pulpetille asettuneeseen takapuoleen ja vastustamattomiin reisiin. Haaveiltiin myös hameen alle näkemisestä. Joku vartalo vaan on vastustamaton.
Myöhemmin teknisessä opistossa eräs naisopettaja ihastui minuun. Hän ei ollut niin seksikkään näköinen kuin tuo edellä mainittu opettaja. Tämä oli naimisissa huomattavasti iäkkäämmän miehen kanssa ja alituisessa puutteessa.
Samassa oppilaitoksessa oli eräs toinenkin naisopettaja, joka käytti oppilaiden "palveluja" hyväkseen. Miehensä oli merikapteeni ja paljon poissa kotoa.
Hän jopa järjesti bileitä kotonaan ja panetti itseään niissä.
Opettajatkin ovat ihmisiä.
Seksiopetukset ovat juurtuneet hyvin, sen olen elämäni aikana kokenut.
Vieläkin muistelen kaiholla hyviä opettajia ja olen kiitollinen taidoista, jouta nyt voin käyttää estoitta...