Jatkettu lada

Turbo Lada

9

534

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • yritäpä tuolta..

      Lähetä tekstiviesti AT BAE750 numeroon 16258, saat ajoneuvon omistaja-/haltijatiedot sekä tekniset tiedot suoraan AKE:n ajoneuvorekisteristä. Hinta 1,90 €/viesti. Toimii Elisan, Saunalahden, Kolumbuksen, Soneran, Tele Finlandin ja DNA:n liittymillä..

      Eiköhän noilla tiedoilla löydy vastaus, jos löytyy.

      tosin sillä kyselyllä on tuo eurohinta.

      ts. valokuvan BAE750 on se rekisterinumero......





      lukaisepa tuo alla oleva teksti..


      Autot

      Selvitä kätevästi mm. autojen omistaja- ja haltijatiedot lähettämällä tekstiviesti A REKISTERITUNNUS numeroon 16258 (esim. A XYZ123 numeroon 16258). Vastauksena saat kyseisen auton merkin, mallin, nykyisten omistajan ja haltijan nimet sekä kotipaikkakunta.

      Hinta: 1,50 €/haku. Elisan, Kolumbuksen, DNA:n ja Saunalahden liittymillä veloitus vain onnistuneista hauista. Soneran ja TeleFinlandin liittymillä veloitus jokaisesta lähetetystä viestistä.

      Lisätietoa

      Jos haluat vieläkin tarkempaa tietoa autosta (lisäksi esim. auton tehon, käyttöönoton, katsastuksen tai vakuutuksen), niin lähetä tekstiviesti AT REKISTERITUNNUS numeroon 16258 (esim. AT XYZ123 numeroon 16258). Vastauksena saat kyseisen auton mallin, merkin, moottorin tilavuuden, tehon, käyttöönottopäivämäärän, päivämäärän, jolloin on viimeksi katsastettu hyväksytysti, mahdolliset rasitetiedot, seuraavan katsastusajankohdan, vakuutusyhtiön, nykyisten omistajan ja haltijan nimet sekä kotipaikkakunta.

      Hinta: 1,90 €/haku. Elisan, Kolumbuksen, DNA:n ja Saunalahden liittymillä veloitus vain onnistuneista hauista. Soneran ja TeleFinlandin liittymillä veloitus jokaisesta lähetetystä viestistä.

    • Samara-mies

      Suattaapi olla ja suattaapi olla olemattakkiin.

      • RTJN65

        Se on mulla projektina tallissa.


    • hieno biili

      tyylikäs. Onko jatkettu takaoven kohdalta... ???

      Itte halaisin saada sen pidennetyn nivan....

    • Warremies

      Milloinkohan tuo projekti on taas näyttelykunnossa? Mulla on priima wartburg millä kesäisin ajelen!

    • RTJN65

      Talli projekti etenee. Nyt on nyt rälläköity auto keskeltä poikki, että saadaan jatkettua lisää.

    • Ladamies

      Onko varmaa tietoa montako näitä on kaikkiaan tehty??

      • uuladaddaa

      • Pumpumpum

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa

      (Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys
      Maailman menoa
      65
      2572
    2. Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.

      Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs
      Ikävä
      241
      1585
    3. Kaivattusi nimi vol.3

      Kaipaajankin nimi olisi kiva. 🥰
      Ikävä
      94
      1380
    4. 6 vkoa kulunut ilman sua

      …ihme että olen vielä hengissä. 😔 Kyynelillä pessyt lattioita. Rakastan ja odotan sua ikuisesti❤️Projekti jäi kesken jo
      Ikävä
      8
      901
    5. Viestisi kaipaamallesi ihmiselle

      Mitä ajattelet tilanteestanne tänään?
      Ikävä
      65
      882
    6. Jotenkin se harmittaa

      Etten voinut antaa itselleni mahdollisuutta tutustua. Tulit vain liian lähelle ja syvälle kemia oli alusta alkaen liian
      Ikävä
      46
      700
    7. Olen yrittänyt tavoittaa sinut kolmesti

      Elämän aikana. Kahdesti hakenut numeroa ja lähettänyt jollekkin nimisellesi viestin. Kerran aivan summassa keksimääni os
      Ikävä
      2
      652
    8. Haluan kysyä vain yhden asian

      Miksi et koskaan halunnut kohdata minua kasvotusten silloin, kun molemmilla oli tunteita? Kaiken muun olen jo hyväksymäs
      Ikävä
      39
      579
    9. Mies aion pilata elämäsi

      Ole hyvä vaan, olet ansainnut sen.
      Ikävä
      73
      562
    10. Kauneus on katsojan silmissä

      Mitä kaunista sun silmät näkevät?
      Ikävä
      22
      512
    Aihe