Mei

Keretty kovin montaa kk:tta silloin tutustumaan, mut silti vaikka tunnut nykyään aika vieraalta..monta vuotta jo.., niin silti tuntuu et opin tunteen sut aika hyvin. Saatettiin olla jotain sieluntovereita..
487
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Sitähän minäkiN, mutta sinua minä en oppinut tuntemaan kun olit niin hiljainen. Kyselinhän minä aina kaikkea, mutta harvemmin itse kerroit mitään. Muistan sen tunnelman meidän välillä aina.

Äänestä

taisi kummatkin olla aika hiljaisia.

Äänestä

kuinkas monta vuotta siitä sitten on jo

Äänestä

yli 5v..:/
Täällä lopun elämää sitten teidän seurana.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


palsta;(jä kirjoitti:

Keretty kovin montaa kk:tta silloin tutustumaan, mut silti vaikka tunnut nykyään aika vieraalta..monta vuotta jo.., niin silti tuntuu et opin tunteen sut aika hyvin. Saatettiin olla jotain sieluntovereita..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu