Miten on, kun olen jostakin ollut kuulevinani että KaZaa olisi melkoinen pöpörysä, niin uskaltaako sitä ladata? Joku kehotti kokeilemaan KaZaa Litea, olisiko se hyvä? (Ja mistä sen saisi ilmaiseksi, kun tuntui olevan kovin nihkeästi tarjolla muuta kuin luottokortilla maksettavia.)
En ole järin himokas musiikin kuluttaja, mutta kyllähän tuossa Altavistasta revityissä MP-tiedostoissa alkaa tulla jo yläraja vastaan. Ei tahdo löytyä enää mitään kivaa.
En ole järin himokas musiikin kuluttaja, mutta kyllähän tuossa Altavistasta revityissä MP-tiedostoissa alkaa tulla jo yläraja vastaan. Ei tahdo löytyä enää mitään kivaa.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Käytän toki virussuojana Avastia ja palomuurina ZoneAlarmia, toisinaan käyn tutkimassa virukset onlinena.
Eihän siinä virustentorjunta ja palomuurit ohjelmat auta koska sinun on annettava lupa tiedostojen tulla/lähteä koneeltasi.
nimenomaanhan virustentorjunta auttaa siinä että se scannaa ne tulevat tiedostot virusten varalta ja varoitta tarvittaessa. kannaattaa tosin päivittää virustorjunta säännöllisesti niin ei tule vahinkoja.
Kazaa Lite on parempi ota se,löytyy tuolta:
http://www.oldversion.com/program.php?n=kazaalite
Ei tossa Kazaa Liten käytössä ole mitään pelättävää,jos on kunnollinen ja ajan tasalla oleva antivirusohjelma.
Olen käyttänny Kazaa Liteä jo yli vuoden ja ahkerasti.
Ei yhtään pöpöö ole sieltä vielä koneelle päässy.
Ehkä joku 45-50 virusta sieltä on yrittänny,mutta mun Norton on estänny kaikki yritykset.
Oukkidoukki porukat.