Mitä mieltä softasta nimeltä "buffer zone pro"? Mahdolliset kokemukset asian tiimoilta kiinnostaisivat. Lähinnä se, että tarjoaako mitä lupaa ja tuoko todellista lisäturvaa?
Suojaa hiekkalaatikolla
däni
6218
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
pitanyt hiekkalaatikon päällä pressua. Se on hyvä konsti kun hiekkalaatikko on käyttämättä, niin ei naapurin kissat käy siellä tarpeillaan. Säästyy kissan kakan ja pissin siivomiselta. Kelpaa puhtaalla hiekkalaatikolla penskojen kakkuja tehdä. :)
Toi pressu on ihan ok, itse olen nikaroinut hiekkalaatikkoon kannen, joka aukeaa kahdessa osassa. Tein kannen vanerista, joten muksut voivat vaikka pomppia siinä päällä, usein pomppivatkin kun rasavillejä ovat ;o)
Naapurin kissalle heti ensimmäisistä käyntikerroista lähtien joko:
A) Kiinniotto -> eläinsuojeluyhdistyksen hoteisiin
B) VAHVAA sinappia hännän alle
Ensimmäinen on laillinen, toinen viihdyttävä konsti.
käytän kanaverkkoa hiekkalaatikon suojana. On muutama kissakin jäänyt siihen. Olen sitten järjestänyt kisuille kaikkea kivaa ohjelmaa. Yksi hyvä on hohtomaalilla värjätä kisu, näkyy pimeässäkin ei jää helposti auton alle.
Onkohan hiekkalaatikolla ketään aikuista, jolla olisi kokemukseen tai asialliseen tietoon pohjautuvaa sanottavaa kyseisestä "Buffer Zone Pro" -ohjelmasta?
Googlettamalla olen jo jonkin verran löytänyt tietoa, mutta kokemuksia kaivattaisiin. Siis onko todellista hyötyä vai onko turhake, joka vain suotta kuormittaa.
En ole kokeillut enkä aiokkaan kun en keksi mitään järkevää käyttöä moiselle.
Ei ainakaan toimi yhteen F-securen kanssa
http://www.trustware.com/compatibility-issues/
Kielii siitä että voi tulla ongelmia muidenkin AV softien kanssa.
mitäs sinä muulla softalla teetkään ?????
täähän eristää paskan asentumasta koneeseen.