Android ei ollutkaan hunajainen asia vaan turhauttavan hajanainen:
http://edition.cnn.com/2011/TECH/mobile/04/06/android.developers/index.html
http://edition.cnn.com/2011/TECH/mobile/04/06/android.developers/index.html
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Höpöhöpö. Ne valittaa ketkä ei osaa.
No sitten sinä et osaa, sillä jatkuvasti vaikertelet sivulla ja vedät vastauksiasi "hatusta", joten se koira älähtää, mihin kalikka kolahtaa ? Eikös näin ole asia ?
Sinä olet täällä se joka vetää itkunsa hatusta. Et ymmärrä linuxista paskaakaan joten oma tähtihattusi repeää kehnon itsetunnon aiheuttamista vaikerteluista.
Määrään sinulle Diapamia, Siwan muovikassillinen diapamia aamuin illoin otettuna joko nesteen kera tai ilman, luulisi noin isoon kitaan menevän ihan ilman nestettäkin. Terveisin Höyry-hourimon lääkäriksi ylentämä yxrege.
Miksi nuo päästetään avohoitoon kun paikka ei ole siellä?
Jopas on exergy ränkillä päällä ! Vituttaako noin paljon, kun ei onnistunut ohjeen lähetys linux rupistyksestä ?
Se asia ja ärtyisyys paranee pian, kun alat käyttämään Microsoftin maailman parasta käyttöjärjestelmää ! Niin ainakin Pentti Nelonen uskoo asian olevan, siis ketä tässä nyt uskoisi. Sorpuksen ryystäjää vai Jim Beam kippistäjää ? Kummatkin seisoo epävarmalla "sokkelilla", joten .................. ?
Jos hieman vilkaiset päivämäärää ja kellonaikaa niin hoksaat ettei ohjeellani ole mitään tekemistä edellä olevan viestin kanssa. Vai tuodaanko aikamerkki sinne kanadaan jollain postiautolla?
Minä yritän parhaani mukaan poistaa elämästäni Microsoftin huijaustuotteita, pidä sinä sorpukset ja jimpiimät.
Sua vaan ärsyttää kun minä saan pimppiä mutta sinä et ;D ;D
Päinvastoin, olen todella iloinen , että saat "lyijyn kynästä pois", vaikka kuukauden liputuspäivänäkin, sillä sinä rauhoitut huomattavasti ja et jossittele pariin päivään suuremmin, joten ............... ?
Sulla on varmaan raskaat lyijyt penaalissa mutta olen iloinen että ymmärrät kotimaista slangia.
Minähän poistan lyijyä juuri silloin kun haluan, yhdeksän vuoden aikana olen kuullut vain kaksi kertaa kieltolauseen lyijynpoistolle, muuten on vastapuoli aina valmis kuin partiolainen kynän teroittamiseen. Sikälikin arvostan olotilaa koska olen aikoinaan ollut suhteessa jossa lyijynpoistoa käytettiin myös kiristyskeinona eikä se ole ollenkaan mukavaa.
Siksi juuri arvostan ja annan arvoa kynänteroittajalleni. Paljon.
Ei minun ole tarvinnut valittaa mistään. Minulla kun se tietotekniikka toimii ja osaan ohjelmoida.
Niin toimii minullakin ja miksikäs ei toimisi, sillä Redmond pitää asiakkaistaan huolen ja palkkaa parhaat kernelin kääntäjä tekemään maailman parasta ja käytetyintä käyttösysteemiä, joten .......... ?
Miksi Windows sitten on niin paska?