Hieman minua jurppii kun käytän aikaa vatteisiin.Olen mukava,en vedä itseäni känniin tai polta itteeni hautaan.Olen suht koht hyvännäköinen.Olen 174,5cm ja paina 55kg eli en pläski.
Pukeudun farkkuihuin ja värikkääsen huppariin.En hermostu tai raivoa julkisesti jne jne.Olen keskiverto koulussa(7.8 keskiarvo).Olen humoristinen.
Olen mielestäni kaikkea mitä voin tällä hetkellä olla.(6packin puutosta laskematta)
Mikä siinä on kun en saa vastakaikua KELTÄÄN tytöltä.Tai sit jos saankin niin hetken päästä sitä ei enää kiinnosta.Ärsyttää.
Mitä minun täytyy tehdä että olen mieluisampi tai parempi tai tarpeeksi hyvä teille?
Mitä tytöt OIKEIN HALUAA?
3
251
Vastaukset
Miten vietät aikaa sen tytön kanssa? Miten puhut hänelle? Jne.
- tyttönen.....
olis kiva auttaa mut se on melkeenpä mahdotonta...vaik ihminen ois kui mahtava, kiva yms ni ei välttämättä siltikään kolahda..kaikki ei sovi kaikille, nii se vaan on...
itellä sattu semmone juttu et tapasin semmosen pojan, joka oli aika lähellä sitä "täydellistä" poikaa, oli huomaavainen, hellä, hauskakin.....mut jotenkaan en kuitenkaa ollu kiinnostunu siitä sen vertaa et oltais edetty pidemmälle, en oikeestaa tiiä mikä siinä oli...aika ikävä juttu, mutta ei mieltään voi muuttaa, kuinka harmillista se onkin :/ - enkeksinimimerkkiä
Kiitos vastauksista! :)
Ikää muuten 14 pian 15
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1831536
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall1961367Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä431119Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad43823- 14720
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30701Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21700- 36681
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .20640Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46617