Ohjaako Kotkan demarit

meidät Venäjän liivin taskuun ? Näin ainakin ymmärsin kun luin Ahlströmin sekä Salmisen juttuja koskien Itärantaan ja että koko paikka myydään vaikka venäläisille ? Eivätkö nämä demari Salmiset ja Alströmit ymmärrä kuinka vaaralliselle vesille he meidät vievät.
673
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Siis onko Ahlström Oy sama kuin SDP? Jo on mielikuvitus kukassaan!

Äänestä

Se on varmaa opithaa on sieltä haettuja Venäjältä. On vaarallista ja vastuuntunnotonta äänestää demareita.

Äänestä

Ettekö te persut keksi mitään omaa. Kaikkia pitää apioida ugh ugh ota poika banaani ugh

Äänestä

Ei jumalauta oletko ihan toissaa tuon tekstin kanssa. HU HU mikä kommentti

Äänestä

Mitä itkette tämähän on demareiden itsensä aloittama oma parjaaminen, Syökää omaa pajunköyttänne.

Äänestä
  • Niin juuri. Ensin demarit peloittelevat persuilla ja sitten heti perään samanlaisella aloituksella peloittelevat itsellään.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


poikamies Koivulasta kirjoitti:

meidät Venäjän liivin taskuun ? Näin ainakin ymmärsin kun luin Ahlströmin sekä Salmisen juttuja koskien Itärantaan ja että koko paikka myydään vaikka venäläisille ? Eivätkö nämä demari Salmiset ja Alströmit ymmärrä kuinka vaaralliselle vesille he meidät vievät.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu