TYPE-R ??

Ostan jommankumman, TYPE-R Integra tai TYPE-R Civic.
Mutta kumpi parempi? Integra olis 1.8koneella, Civic 2.0koneella.
Mitä eroja / hyviä / huonoja kokemuksia em. autoista?
Kiitos.
3207
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Osta Civic EP3. Siihen perusvirit AEM CAI, K-Pro ja Supersprintin cat back. Siinä varsin terhakka vaihtoehto sopuhintaan.

Äänestä

Osta Corolla T-Sport eikä mitää pilihondaa ser on AUTO

Äänestä
  • Miksi pommia tulet kauppaa?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


TYPE-RÄ kirjoitti:

Ostan jommankumman, TYPE-R Integra tai TYPE-R Civic.
Mutta kumpi parempi? Integra olis 1.8koneella, Civic 2.0koneella.
Mitä eroja / hyviä / huonoja kokemuksia em. autoista?
Kiitos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu