sinä
mulle
8171
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Etkö sä tajua miten pahalta tuo nettileikkiminen tuntuu?
tyrkyt sanoo kuha kerkeevät .. ne on sitä sorttia että sanoo vaik ei tiä kelle sanoo.
tunnet sen silloin tällöin ilman sanojakin
Voiko nettileikkijää rakastaa? Voi.Se on yksipuolista rakkautta, josta leikkijä nauttii. Härnää, antaa turhia toiveita. Ja sitten vetää maton alta. Ähäskutti. Mitä sä tyhmä uskoit.
Sata vastausta ja kolmekymmentä plusssa.
Joskus sanoin sen hänelle ja mitä sain: Hän sylki vasten kasvojani kaikki maalliset heikkouteni. Sitä tulee hieman varovaiseksi tunteiden paljastelun kanssa. Olisi nyt edes ollut suora ja antanut olla mun ihan omissa uskossani--> ei edes täällä mun takia ollut vaan jonkun muun. Jos olisi oikeassa elämässä hoitanut asian, niin ei tarvitsisi täällä katkerana mesota!
http://www.youtube.com/results?search_query=apulanta vasten mun kasvojani&aq=0
Ai jotta voisit kiusata mua, roikottaa ja kilpailuttaa. Tiedät sen muutenkin. Siksi suostuin kaikkeen. Sinä et rakasta minua, koska et ota yhteyttä.
jotain tunteistas.....
Mä oon sanonut sulle jo aika paljon...
Sit, kun mä olen varma, että sulla on syvempiä tunteita mä sanon sulle.
Rakastan sua.....
huonosti jos minä en ota yhteyttä. Muuten mä en rakasta nettileikkimistä. Mulle ei ihan sama mitä puhut, tahdot ja mitä sun päässäsi. En voi olla rauhallinen sen jälkeen mitä sanoit mulle. Mutta just, rakas, voit tahtoa mitä vaan, ketää vaan.Harmi vaan.