LYLY LYTTYYN

Katsokaa tuota iljettävää oman edun tavoittelijaa , läskistynyt ja rumentunut entisestään , eikä koko edustaja uransa aikana ole saanut mitään aikaiseksi !
Täysin näkymätön hiirulainen jolla ei ole mitään omia ajatuksia, möi itsensä sekoomukselle ja painaa just sitä nappia mitä käsketään , älkää kukaan vain äänestäkö tuota nahjusta mihinkään!!
7116
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Samaa mieltä täysin!!

Äänestä

Lyly setään vastustaa pakkoruotsia !

Muistappas Torvelo , jokaineen on vain kerran NUORI !

Äänestä

Lyly sekä vastustaa että puolustaa jokaista asiaa. Sanoo eri lailla kuin äänestää valtuustossa tai eduskunnassa. Voitaisiin äänestää Lyly EU-parlamenttiin niin olisi poissa sotkemasta OUlun ja Suomen asioita.

Äänestä

Äänestäkää vaan, viimeksikkin Lyly lupasi autoveronalennuksia ja sai höynättyä nuoria ihmisiä.
Vetäkää viiva ja laskekaa yhteen, lopputulos harvinaisen selvä.

Äänestä

Onhan Lyly Oulun Arinan valtuustossa,kyllä Lyly tietää niin kuin muutkin Arinan valtuustossa olevat kunnallispoliiyikot.Miten yhteen elikkä Arinaan voi päästä näitä mätäpaiseita näin sankoin joukoin?????Äänestäkää Lylyä ja muita sinne kuuluvia jatkokaudelle.

Äänestä

eikö tää lyly oo se mies joka ajoi tämän jasminin viidakkoon thaimaassa.
ajoi myös naisen metsään pakoon h-putaalla

Äänestä

Tutkailin tuossa Lylyn aikaansaannoksia ja toden totta, eipä miestä ole positiivisessa mielessä julkisuudessa näkynyt ?
Itse äänestin häntä ehkä protestoinnin takia, mutta se ääni meni kyllä täysin metsään, koska sehän kolahti kokoomuksen eduksi ja hehän ovat vain nostaneet kaikkia maksuja ja veroja kohtuuttomasti !
Nyt aion äänestää perussuomalaisia ihan heidän ajamiensa asioiden takia, en halua enään ulkomaalaisia jakamaan tätä nykyista matalaa hyvinvointiamme ja kaikki muutkin heidän arvonsa tuntuu aika omilta ! Eli ääni pois Lyly lylleröltä ja kunnon edustaja tilalle!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Toimittaja Toimittaj kirjoitti:

Katsokaa tuota iljettävää oman edun tavoittelijaa , läskistynyt ja rumentunut entisestään , eikä koko edustaja uransa aikana ole saanut mitään aikaiseksi !
Täysin näkymätön hiirulainen jolla ei ole mitään omia ajatuksia, möi itsensä sekoomukselle ja painaa just sitä nappia mitä käsketään , älkää kukaan vain äänestäkö tuota nahjusta mihinkään!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu