horoskoppeihi ei ole uskomista
horoskoopit
6
197
Vastaukset
- Neptunus/Saturnus
Olet täysin oikeassa. Horoskooppeja on paha lukea. Horoskoopit kertovat vaihtelevasta ihmismielestä. Tulisi kuitenkin pyrkiä kasvattamaan sydäntään.
Joten, jk, älä välitä. Jostakin nuokin ihmiset tahtovat rahansa, tai nimensä.
Olemme kaikki syntisi.- Develop your heart.
No matter what is going on
Never give up
Develop the heart
Too much energy in ur
Country is spent developing the mind,instead of the heart
...... Develop the heart
Be compassionate
Not just ur friends
but to everyone
Be compassionate
Work for peace in ur heart and in the world
Work for peace and I say again
Never Give Up
No matter what is happening
No matter what is going on around you
Never give up.
Dalailama
Neptunus yhtymä Saturnus - Jupiter/Venus
Develop your heart. kirjoitti:
No matter what is going on
Never give up
Develop the heart
Too much energy in ur
Country is spent developing the mind,instead of the heart
...... Develop the heart
Be compassionate
Not just ur friends
but to everyone
Be compassionate
Work for peace in ur heart and in the world
Work for peace and I say again
Never Give Up
No matter what is happening
No matter what is going on around you
Never give up.
Dalailama
Neptunus yhtymä Saturnusjk, Iltasanomien horoskooppeihin voi uskoa. Tuon kirjoittajan sydän pyrkii hyvään. Ainoastaan kirjoittajan mieli epäröi. Olla vahva persoona on kenties ujoutta. Onkohan kyseessä Venus Neitsyessä, tai Uranus jossain huoneessa tai merkissä, tai planeetassa. jk, onko sinulla ajatusta tuon persoonan olemuksesta? Mutta kun kyse onkin työstä, eli MC:stä silloin meidän tulee ajatella huone kymmenen merkkiä. Millä merkillä on MC:llä tuollainen ominaisuus, pyrkiä hyvään, onko se Neptunus?
- Sydämessäni.
Jupiter/Venus kirjoitti:
jk, Iltasanomien horoskooppeihin voi uskoa. Tuon kirjoittajan sydän pyrkii hyvään. Ainoastaan kirjoittajan mieli epäröi. Olla vahva persoona on kenties ujoutta. Onkohan kyseessä Venus Neitsyessä, tai Uranus jossain huoneessa tai merkissä, tai planeetassa. jk, onko sinulla ajatusta tuon persoonan olemuksesta? Mutta kun kyse onkin työstä, eli MC:stä silloin meidän tulee ajatella huone kymmenen merkkiä. Millä merkillä on MC:llä tuollainen ominaisuus, pyrkiä hyvään, onko se Neptunus?
MC Oinas (Vaaka aurinko) - Pyrkii hyvään. Mars/Venus Neitsyt,.Kuu Ravussa - hoitaa, huolenpitää, rakastaa, tahtoo tukea.
Sellaista tempperamenttiä, että toisinaan revin pelihousuni!
- JK
EI NIN
- Hyvä aamu.
Jonkinlainen addiktio kieleen hallitsee päivääsi. Haluat kuunnella, kuinka eräs puhuu. Siinä on sellaista kauneutta, jota harvoin tavoittaa.
Esimerkki kauneudesta horoskoopissa IS:llä.
Minulle kerrottiin Johanna Karpovin kirjoittavan sitä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja17722362Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant769564Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.367563Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va846365SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1876047Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot445051HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1084686Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1014436Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo922151Marin vetäs lopullisesti maton alta hallitusyhteistyöltä Kepun kanssa
Kurvinen on jo ennättänyt kommentoimaan, ettei Kepu ole koskaan enää kiinnostunut vasemmiston kanssa hallituspaikasta, k821429