Hyvävedätys :D

Se oli muuten hyvä,mut vähän väärän mallinen :DD
5213
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kiittää ja kumartaa:D.

Äänestä
  • Meillä tulee olemaan vielä hauskaa :D Eihän sulla vaan ole jo kuumetta :D:D Päivän jatkoja.....

    Äänestä

Ei ole kuumetta,väsyttää vaan ihan sikana,valvonut liikaa:D.
Jatketaan joku päivä...

Äänestä

vai että oli sillä väärän mallinen se

Äänestä

No niinhän se on että aina ei mallit mene kohdilleen. Ja mikäs sen tärkeämpää tässä maailmassa ja ihmissuhteissa kuin minkä mallinen kukakin on.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Huomenta sulle :D kirjoitti:

Se oli muuten hyvä,mut vähän väärän mallinen :DD

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu