corollan takalasin asennus ohjeet

elikkäs voisko joku neuvoa miten liftbac korollaan laitetaan taka-sivulasi paikoilleen kun en saa sitä sopimaan millään..... eli jos jollakin on hyviä vinkkejä laittakaa tulemaan
2351
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Minkäs ikänen lippalakki se on?

Äänestä

Tarkoitatko vasempaa tai oikeaa takaikkunan lasia? vai sitä pientä sivulasia?, jos tarkoitat pientä sivulasia niin tiivisteiden alla on ruuvit jolla irroitetaan se metalli"tanko" ikkunalasin ja sivulasin välistä, tämän jälkeen vedetään vaan lasi pois.

Jos tarkoitat takalaseja niin ovipahvit irti ja ruuvaat ikkunatelineen aivan alas tämän jälkeen kaveri toiselle puolelle pitämään ja YLÄKAUTTA lasi paikoilleen, tekee tosi tiukka mutta sieltä se sinne menee, tämän jälkeen nosto ylös ja jopa on paikoillaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


teque kirjoitti:

elikkäs voisko joku neuvoa miten liftbac korollaan laitetaan taka-sivulasi paikoilleen kun en saa sitä sopimaan millään..... eli jos jollakin on hyviä vinkkejä laittakaa tulemaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu