On sellainen

krooninen ,mikä mua vaivaa - olotila. koko ajan joku painostaa ja en tiedä mistä se paine tulee....

saisi edes lehden luettua:(
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Oletko muuttamassa jonnekin?

Äänestä

Goodbye ashole.

Äänestä

Palstalla oli juttua että ässä muttaa? Toiselle palstalle vai minne?

Äänestä

Palstahörhö se jaksaa...

Äänestä
  • Tää on keskustelupalsta. Mä keskustelen.

    Äänestä

Kuules ny persereikä tee.sä muutat kans johki hourulaan...

Äänestä

just meinasin sanoa että piirille.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


s.... kirjoitti:

krooninen ,mikä mua vaivaa - olotila. koko ajan joku painostaa ja en tiedä mistä se paine tulee....

saisi edes lehden luettua:(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu